Małgorzata Rozenek pokazała brzuch po ciąży. Fani: Cudowna figura

Małgorzata Rozenek aktualnie przebywa z rodziną na upragnionym urlopie. Ponad pół roku temu urodziła dziecko, a dziś ze swobodą pokazuje po ciążowe krągłości. Fani są zachwyceni figurą celebrytki.

Małgorzata Rozenek jest na co dzień bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie zebrała sporą liczbę obserwatorów. Chętnie dzieli się z fanami nowinkami ze swojego życia. Aktualnie szczęśliwa rodzina przebywa na rajskich wakacjach wraz z synami prezenterki z poprzedniego małżeństwa - Stanisławem i Tadeuszem oraz najmłodszą pociechą - Heniem, który jest owocem miłości z byłym bramkarzem reprezentacji Polski - Radosławem Majdanem.

Małgorzata Rozenek pokazała rodzinne zdjęcie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan postanowili uciec od zimowej aury i zdecydowali się, aby tegoroczne ferie spędzić w dość odległym miejscu, jakim jest Meksyk. Ostatnia rodzinna fotografia opublikowana na Instagramie Małgosi tylko potwierdza, że tegoroczny urlop już teraz można zaliczyć do naprawdę udanych. 

Dzień dobry świecie. Jak się macie?

- napisała pod zdjęciem Rozenek.

 

Instagram, Barbara Kurdej SzatanBarbara Kurdej-Szatan: czułam się, jakbym była bezużyteczna. Po czym pomyślałam: Babo, stuknij się w głowę

Fanka: Jak zawsze zjawiskowo piękna

Małgorzata Rozenek tuż po urodzeniu swojego trzeciego dziecka, niemal całkowicie oddała się opiece nad maluchem. Mimo tego nie zaniedbała swoich obowiązków zawodowych. Celebrytka od czasu połogu mocno wzięła się za powrót do formy sprzed ciąży i zaczęła ćwiczyć pod okiem trenerki Lidii Wierzbowskiej, z którą zna się od lat. Fani są zachwyceni efektami współpracy. 

Ale pani ładnie wygląda! Jak zawsze zjawiskowo piękna i zgrabna sylwetka.
Pani Gosiu, jakie ćwiczenia pani wykonuje? Cudowna figura, a brzuszek marzenie. Nie wiem, czy jest pani po cesarskim cięciu, czy po porodzie naturalnym, ale domyślam się, ile wysiłku kosztuje doprowadzenie ciała do takiego stanu po ciąży i gratuluje.
Piękna figura.
Jak Rozenek cudnie schudła!

- pisali obserwatorzy w komentarzach.

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z wakacjiMałgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z wakacji. Internauci spojrzeli na nosidełko Henia i posypały się uwagi: Wisiadło

Niestety nie wszyscy zamieścili schlebiające komentarze. Jedna z fanek zasugerowała, że Rozenek ukrywa swoje krągłości. 

Tydzień temu na filmiku zasłaniała pani brzuch, bo były fałdki, a dzisiaj taki piękny gładziutki brzuch

- stwierdziła obserwatorka. 

Małgorzata Rozenek zareagowała na wpis, publikując emotikonę, która ewidentnie wskazuje na zażenowanie. 

Zobacz wideo Henio, synek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, gaworzy

Przeczytaj także:

Więcej o: