Sylwia Przybysz ostro odpowiada na komentarz internautki. "Przytyłaś, bo jadłaś więcej, niż potrzebowałaś"

Sylwia Przybysz już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Fani sugerują, że piosenkarka za dużo przytyła, bo nie kontroluje swojej diety. Sylwia prosi: "nie piszcie tego".

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski tworzą zgraną parę. Celebryci są rodzicami rocznej Poli, a już niedługo ich rodzina ponownie się powiększy. 

Sylwia Przybysz otrzymuje liczne sugestie od fanów

Sylwia Przybysz jeszcze niedawno żaliła się w mediach społecznościowych, że internauci wytykali jej, że sporo przybrała na wadze. Okazuje się, że podobne uwagi dostaje podczas drugiej ciąży. Celebrytka ostatnio za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się zdjęciem ciążowego brzuszka. Zaraz później zamieściła komentarze niezadowolonych obserwatorów, którzy zasugerowali fakt, że ma dość słabe usprawiedliwienie na swoje dodatkowe kilogramy. 

Zwiększa się zapotrzebowanie kaloryczne - fakt, ale usprawiedliwianie się, że się przytyło, bo jest się w ciąży, nie jest prawdą. Przytyłaś, bo jadłaś więcej niż potrzebowałaś - to jedyny fakt. To, że przybywa zachcianek to jedno, ale bycie w ciąży nie jest efektem gromadzenia się tkanki tłuszczowej. Sama z siebie się nie gromadzi

- napisała internautka. 

Sylwia Przybysz błyskawicznie zareagowała na krytykę:

Przytyłam, bo więcej jadłam. Dość wymówek!

Zaraz później celebrytka dodała, że wytykanie takich rzeczy jest poniżej pasa i poprosiła, aby obserwatorzy nigdy więcej tego nie robili. 

Fani krytykują Sylwie PrzybyszFani krytykują Sylwie Przybysz Screen, Instagram: @sylwiaprzybysz

Fani krytykują Sylwie PrzybyszFani krytykują Sylwie Przybysz Screen, Instagram @sylwiaprzybysz

Barbara Kurdej-Szatan pokazała figurę po ciążyBarbara Kurdej-Szatan pozuje na okładce z całą rodziną. Nie ma wątpliwości, do kogo podobna jest córka

Kim jest Sylwia Przybysz?

Sylwia Przybysz to polska gwiazda młodego pokolenia. Jest piosenkarką i youtuberką, laureatką konkursu Youtube Young Stars 2015. 22-latka ma na swoim koncie kilka solowych hitów. Wydała debiutancki album Plan. Początek roku 2019 był dla Sylwii Przybysz bardzo rozwojowy. Podpisała kontrakt płytowy z nową wytwórnią. Singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo młodej piosenkarki jest utwór NOVA. Jest w związku ze znanym youtuberem - Janem Dąbrowskim. Na początku 2020 roku urodziła im się córeczka - Pola. Niedługo znowu zostanie mamą. Dziewczyna jest bardzo aktywna w internecie. Na swoim profilu na Instagramie ma ponad dwa tysiące zdjęć oraz 1,6 mln obserwujących. 

Paulina Młynarska o ocenianiu kobiet karmiących piersiąPaulina Młynarska w obronie Marceliny Zawiszy i kobiet karmiących piersią. "Jest mi niedobrze"

Przeczytaj także:

Więcej o: