Barbara Kurdej-Szatan o obawach przed porodem. Aktorka przyznała, czego zazdrości Annie Lewandowskiej

Barbara Kurdej-Szatan już niedługo urodzi drugie dziecko. W rozmowie z magazynem "Flesz" aktorka opowiedziała, jakie ma największe obawy przed porodem.

Ciąża Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka i prezenterka telewizyjna. Razem z mężem Rafałem ma ośmioletnią córkę Hanię, która już niedługo powita na świecie brata. Odkąd ogłosiła, że jest w ciąży, chętnie publikuje efekty ciążowych sesji zdjęciowych oraz opowiada o szczegółach. Para szybko zaczęła myśleć nad imieniem dla dziecka. Początkowo wspominali o Laurze, jeżeli miałaby być dziewczynka i Henryku, jeżeli miałby urodzić się chłopiec. Teraz gdy wiemy już, że na świat przyjdzie syn, Basia powiedziała, że jeszcze wszystko może się zmienić, kiedy spojrzy maleństwu w oczy. Dopiero wtedy będzie wiedziała, jakie imię będzie miał maluch.

Zdradziłam imię, faktycznie chodziło o Henryka, ale my to imię wybraliśmy już w marcu. Potem się okazało, że same Heńki się rodzą. Nasza córka się bardzo buntuje, kiedy wymyślamy inne imię. Ona je wybrała. Będzie Hania i Henio

- wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Czego Barbara Kurdej-Szatan zazdrości Annie Lewandowskiej?

W rozmowie  z magazynem "Flesz" Basia opowiedziała o przygotowaniach do porodu. Zdradziła również, czego tak naprawdę zazdrości Annie Lewandowskiej. 

Razem z mężem mamy takie natury, że pewne sprawy zostawiamy na ostatnią chwilę. Jesteśmy doświadczonymi rodzicami i wiemy, że na początku maluszek niewiele potrzebuje. Dlatego dopiero niedawno zamówiliśmy najbardziej potrzebne rzeczy: trochę ubrań, wózek i specjalne malutkie łóżeczko. Na razie synek będzie mieszkał z nami w sypialni, tuż obok małżeńskiego łóżka. Gdy trzeba będzie go nakarmić w nocy, wystarczy opuścić ściankę łóżeczka i już można przytulić maleństwo do piersi. Wydaje mi się, że to bardzo praktyczne rozwiązanie.
Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan zdradziła imię dziecka. Jak się czuje w ciąży?

Basia bardzo by chciała, aby jej poród przebiegł tak sprawnie, jak poród Anny Lewandowskiej, która szybko wróciła do formy i teraz cieszy się urokami macierzyństwa. Aktorka opowiedziała, że Hanię rodziła przez 12 godzin. Przez cztery godziny czuła skurcze przedporodowe.

Jak będzie tym razem? Czas pokaże. Zazdroszczę Ani Lewandowskiej, że rodziła drugą córkę Laurę tylko 30 minut. Ze mną może być inaczej, obawiam się, że moje ciało mogło zapomnieć przez osiem lat, jak to jest rodzić. A może się mylę, może to kompletnie nie ma znaczenia.

- podsumowała rozmowę Basia.

 
Więcej o: