Robert Lewandowski gwiazdą telewizji? Anna Lewandowska pokazała, jak tata ogląda z córką serial o sobie samym

Robert Lewandowski jest gwiazdą kreskówki dla dzieci. Anna Lewandowska pokazała uroczy kadr taty z córką, na którym oglądają efekt końcowy produkcji TVN dla dzieci, czyli animacji "Kosmiczny wykop".

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy świata. Dla wielu młodych zawodników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką nożną jest wzorem do naśladowania. Od jakiegoś czasu inwestuje w wiele projektów. Najnowszym przedsięwzięciem jest animowany serial, którego jest głównym bohaterem. Efekt końcowy kreskówki oglądał wspólnie z córką Klarą.

Anna Lewandowska pokazała, jak Robert Lewandowski spędza wolne chwile z córką

Anna Lewandowska chętnie pokazuje urocze kadry rodzinne. Ostatnio podzieliła się z internautami fotografią, na której Robert trzyma na kolanach swoją córkę, Klarę, z którą ogląda kreskówkę "Kosmiczny wykop". 

Klara uwielbia oglądać swojego tatę w akcji. Jeśli tylko pora transmisji prawdziwego meczu nie jest zbyt późna, ogląda go w TV. A teraz @_rl9 "Tatuś w bajce!" I to w przystępnej porze! Tata! Bohater szklanego ekranu, czyli animacji pt. "Kosmiczny wykop". Patrz, to tata! No naprawdę rozczulający widok

- napisała pod postem Ania.

 

W dalszej części trenerka postanowiła zachęcić obserwatorów do obejrzenia "Kosmicznego wykopu". 

Co prawda premiera animacji „Kosmiczny wykop” miała miejsce już wczoraj w @tvn.pl, ale oglądanie taty w wersji ludzika nr 9. sprawiła nam tyle frajdy, że robimy to dziś ponownie, ale tym razem na Playerze! Super zabawa dla całej rodziny, dlatego polecamy wszystkim. Pierwszy sezon, 26 odcinków. Dajcie znać jak bajka podoba się Waszym dzieciom i ... Wam. Miłego oglądania!

- dodała żona Roberta Lewandowskiego.

Robert Lewandowski bohaterem kreskówki dla dzieci

Już od 4 października na antenie TVN będziemy mogli oglądać kreskówkę z udziałem Roberta Lewandowskiego. "Kosmiczny wykop" to animowany serial, w którym Robert Lewandowski gra główną rolę.

Piłkarz trafia na planetę Spaceball, gdzie odbywają się międzygwiezdne mistrzostwa piłki nożnej zwane Galaktyczną Ligą. W rozgrywkach uczestniczą najlepsi z najlepszych. Robert ma do wykonania wyjątkowo trudną misję, bowiem rozgrywki i chęć wygranej sprawiły, że piłkarze zapomnieli o zasadach fair play. Działacze sugerują, że kryzys może zakończyć jedynie pojawienie się nowej planety - wybór pada na Ziemię. RL9 wyrusza na planetę, aby zebrać wymarzony skład piłkarski. Jak się okazuje dzieli ich dosłownie wszystko - pochodzenie, rasa, sprawność, a łączy miłość do piłki nożnej oraz wielki podziw dla Roberta Lewandowskiego. 

 

Przeczytaj także:

Więcej o: