Ewa Farna o prawdziwym obliczu macierzyństwa. "Góry niezłożonego prania"

Ewa Farna właśnie przechodzi przez połóg. Gwiazda pokazała na Instagramie, jak wyglądają jej pierwsze dni z dzieckiem. Widzimy ją w nieco innej odsłonie, niż zawsze. Piosenkarka podkreśliła, że odczuwa spore zmęczenie z powodu opieki nad miesięczną Ellą, jednak chwile z małą są dla niej bardzo wyjątkowe.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Ewa Farna niedawno powitała na świecie swoje drugie dziecko. Piosenkarka rzadko wypowiada się w mediach społecznościowych na temat swojego życia prywatnego. Tym razem zrobiła wyjątek i opowiedziała, jak wygląda prawdziwe rodzicielstwo. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio o porodzie. Miała cesarkę. „Ledwo mogłam się podnieść"

Ewa Farna pokazała zdjęcie z dzieckiem. Zdradza, jak wyglądają kulisy rodzicielstwa

Ewa Farna opublikowała na Instagramie fotografię, na której pozuje z córeczką. Przy okazji opowiada, jak zmieniło się jej życie odkąd jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Podkreśliła, że bycie matką to niezła harówka. Na zdjęciu widzimy piosenkarkę stojącą obok sporego przewijaka i przed kupką ciuchów do prania. Gwiazda ma na głowie artystyczny nieład, czyli fryzurę, którą dobrze zna każda mama.

Góry niezłożonego prania, wiecznie pełna zmywarka, kiedy nie przewijasz - myjesz nocnik, kiedy nie karmisz - gotujesz obiad

- pisze Farna. 

Piosenkarka dodaje, że przez liczne obowiązki związane z wychowaniem dzieci, nie ma czasu, aby pozostawać w kontakcie ze swoim fanami i zaniedbuje swoje media społecznościowe:

Twój feed na Instagramie jest zaniedbany i skończony. Tak, jak ty sama, ale z tym się trzeba liczyć. Energia jest dziś droga. Sukces jest kiedy umyje włosy i wtedy i tak sobie uświadamiam, że wszystko, co wokół siebie mam jest jednym, dużym szczęściem.

Farna pokazała codzienność wielu matek. Chociaż na co dzień staramy się być pięknie umalowane, uczesane, w nienagannym ubraniu, to czasami bywa też tak, że można nas spotkać w dresie, z poczochranymi włosami. I choć może nie wyglądamy, to jesteśmy naprawdę szczęśliwe, bo mamy przy sobie dzieci, które są najpiękniejszym, co nas w życiu spotkało.

Agnieszka WłodarczykWłodarczyk szczegółowo o tym, jak wygląda dzień z synem. Fanka: "Ty to masz życie"

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: