Agnieszka Włodarczyk szczegółowo opowiada, jak wygląda dzień z synem. Fanka: "Ty to masz życie"

Agnieszka Włodarczyk opublikowała w mediach społecznościowych wpis o codzienności każdej matki. Aktorka szczegółowo opisała swój dzień z dzieckiem. Fanki zgodziły się z opinią celebrytki. - Na tym polega szczęście rodzinne. Ważne, że razem w zdrowiu. Super, że się powtarza - tłumaczy jedna z internautek pod wpisem Włodarczyk na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Agnieszka Włodarczyk jest mamą Milana. Odkąd synek pojawił się na świecie, Włodarczyk świetnie odnajduje się nie tylko w rodzicielstwie, ale także w nowej roli instamatki. Tym razem celebrytka opowiada codzienności każdej matki. Przyznaje, że mimo ciężkich dni, uwielbia swoje życie.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk zważyła się tydzień po porodzie

Agnieszka Włodarczyk o rzeczywistości każdej matki: "Powtarzające się czynności, praktycznie dzień w dzień to samo"

Agnieszka Włodarczyk zamieściła na Instagramie obszerny wpis, w którym opowiedziała, jak wygląda typowy dzień każdej matki. Choć ma wrażenie, że cały czas wykonuje te same czynności, to jest szczęśliwa, bo każdy dzień daje jej nowe, cenne doświadczenia. 

Mój dzień składa się z powtarzających się czynności, praktycznie dzień w dzień to samo i wiecie co? Czuję się z tym wyśmienicie!

- przyznała mama.

 

W dalszej części szczegółowo opisała plan swojego macierzyńskiego dnia. Monotonna codzienność rodzicielska ją nie zabija. Każdy rodzic doskonale wie, o co chodzi. Samo piękno macierzyństwa kryje się w codzienności. Trzeba łapać te małe chwile między obiadem, a kolacja, niekiedy szczere uśmiechy i pocałunki w biegu. Nie każdy może pozwolić sobie, aby obserwować pierwsze kroki dziecka czy nabywane umiejętności. 

Pobudka, śmieszki z synkiem, śniadanko, jakieś pranie, dzemka (tu zwykle dokimuje przerywaną nockę), zmiana pieluchy co jakiś czas, kiedy jest potrzeba. Zabawa z synkiem. Chwila dla mnie, jak tatuś wraca z treningu. Później jakiś obiad, rodzinne pogaduchy z Tatusiem, znowu drzemka (tym razem już raczej tylko Milan), a potem spacer, jeśli jest w miarę ciepło i nie wieje. Następnie werandowanie, czyli czas na ogródku (jeśli nie chce mi się chodzić), zabawa w kojcu, zabawa na górze na wykładzinie, oglądanie bajek, kąpiel, tulenie małego do snu, zabawa z tatą. Kocham to życie!

- dodała Włodarczyk. Choć czasami otwarcie pisze w sieci, że bywają momenty, kiedy ciężko pogodzić jej codzienne obowiązki z opieką nad Milanem, to wielokrotnie powtarza, że macierzyństwo to najlepsze co spotkało ją w życiu. 

Fanka: "Najlepsze podsumowanie życia mamy"

Internautki bardzo miło przyjęły wpis Włodarczyk. Większość z nich zgodziła się z opinią aktorki. Matki podzieliły się własnymi doświadczeniami życiowymi:

Na tym polega szczęście rodzinne. Ważne, że razem w zdrowiu. Super, że się powtarza!
Ty to masz życie! Ja cały czas na etacie.
Aga jesteś jedyna w swoim rodzaju! Najlepsze podsumowanie życia mamy!
Kiedyś tego nie lubiłam, teraz uważam, że to jest super czas i tak go spędzam przy trzeciej córce!
To pozostaje życzyć, aby ta sytuacja trwała u Ciebie jak najdłużej.
U nas podobnie! Obecnie jestem na urlopie wychowawczym i uwielbiam taką naszą codzienność. Spędzanie czasu z dzieckiem to dla mnie czysta przyjemność

- pisały obserwatorki. 

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o:
Copyright © Agora SA