Maffashion pokazała synka. Ale chłopiec wyrósł! Fanka: "Ojej, ile on ma wzrostu?". Odpowiedź zaskakuje

Maffashion opublikowała na Instagramie urocze kadry z synkiem. Przy okazji wspomniała, że Bastian skończył już 18 miesięcy. Trzeba przyznać, że mały rośnie jak na drożdżach. Jedna z fanek była zdziwiona, że jest już tak duży i zapytała, ile ma wzrostu. Dumni rodzice odpowiedzieli jej.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska od lat cieszy się ogromną popularnością w polskim show-biznesie. 18 miesięcy temu została mamą i mimo nowych obowiązków nie straciła kontaktu z fanami. Często odpowiada na pytania, jak wrócić do formy sprzed ciąży, czy zdradza tajniki łączenia pracy z macierzyństwem. Widać, że Maffashion świetnie odnajduje się w roli mamy. Teraz pokazuje urocze zdjęcie Bastiana.

Zobacz wideo Co zaskoczyło Maffashion w macierzyństwie? "To jest loteria, jaki ten dzidziuś będzie"

Maffashion pozuje z synem. "18nastka zaliczona" 

Maffashion od czasu do czasu publikuje na Instagramie zdjęcia z dzieckiem w roli głównej. Tym razem zdradziła, że syn właśnie skończył 18 miesięcy. Przy okazji pokazała fotografię z Bastianem. Chłopiec rośnie na naszych oczach, stając się gwiazda Instagrama mamy.

18nastka zaliczona

- napisała blogerka pod zdjęciem na Instagramie. 

 

Internauci są zaskoczeni wzrostem Bastiana

Obserwatorzy byli zachwyceni wyglądem chłopca i skompletowali jego uroczą fryzurę. Jedna z fanek była zdziwiona, że Bastian jest już tak dużym chłopcem i napisała w komentarzu pod zdjęciem:

Ojej, ile on ma wzrostu?

Maffashion błyskawicznie odpowiedziała jej, że chłopiec jest wyższy od ponad 90% rówieśników. Zaraz później dumny tatuś dodał:

90 centymetrów!

Maffashion i BastianMaffashion i Bastian instagram.com/ maffashion_official

Maffashion pokazała synka. Ale chłopiec wyrósł! Fanka: 'Ojej, ile on ma wzrostu?'. Odpowiedź zaskakujeMaffashion pokazała synka. Ale chłopiec wyrósł! Fanka: 'Ojej, ile on ma wzrostu?'. Odpowiedź zaskakuje Instagram, screen: @maffashion_official

Maffasion zatrudnia opiekunkę do dziecka na noc. "To usługa premium i bardzo się cieszę, że stać mnie na nią"

Maffashion z powodzeniem łączy pracę z wychowaniem dziecka. Ostatnio w ramach współpracy z jedną z marek, udzieliła wywiadu, w którym m.in. była pytana o kwestie związane z macierzyństwem. Na wstępie influencerka została zapytana o to, ile spała w nocy. Okazuje się, że Kuczyńska przespała całą noc. 

Miałam nianię na noc

- zdradziła celebrytka i opowiedziała, że wynajęła opiekunkę do dziecka na noc tak, aby ona sama mogła się wysypiać. Okazuje się, że taka forma współpracy bardzo odpowiada Maffashion. Kobieta idzie do domu przed godziną 07:00, a więc Julia o tej godzinie musi wstawać:

Wyposażyłam się w nianię, która przychodzi 2-3 razy w tygodniu. To usługa premium i bardzo się cieszę, że stać mnie na nią. Faktycznie, tania nie jest - kontynuowała ze szczerością. - Przychodzi po to, żebym mogła odespać, albo żebym nie kończyła dnia o godzinie 19, tylko mogła jeszcze popracować. Więc teraz przespałam osiem godzin.
 

Zofia Zborowska pokazała zdjęcie z laktatorem przy piersi. Fanka: 'Do dziś pamiętam ten dźwięk'Zofia Zborowska pokazała zdjęcie z laktatorem przy piersi. Fanka: "Szacun Zosia"

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: