Niania elektroniczna nagrała, co dziecko robiło w pokoju. Nagle rozległ się huk

Mama zamontowała kamerę w pokoju dziecięcym. Była zaskoczona, gdy obejrzała, co robił jej syn zaraz po przebudzeniu. "Był tak zaskoczony, że po tym wszystkim aż usiadł" - piszą internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i udostępniana krótkich filmików. Początkowo przyciągnęła młodszych użytkowników, którzy często zamieszczali na niej nagrania układów tanecznych. Z czasem na platformie przybyło jednak o wiele więcej bardziej urozmaiconych treści. 

Niania elektroniczna nagrała, co dziecko robiło w nocy

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Poszedł z córką do fryzjerki. Nie obyło się bez nożyczek. 'Walczyliśmy cztery dni' Poszedł z córką do fryzjerki. Nie obyło się bez nożyczek. "Walczyliśmy cztery dni"

Chłopczyk urodził się z 'ogonem' na brzuchu. To poważne schorzenie Dziecko urodziło się z "ogonem" na brzuchu. To jest groźne schorzenie

Obecnie na TikToku można znaleźć filmiki z udziałem ekspertów z różnych dziedzin (np. prawników, trenerów, psychologów, lekarzy), recenzje książek i filmów, poradniki i tutoriale oraz materiały autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się z odbiorcami różnymi aspektami dotyczącymi opieki nad dziećmi.

Wiadomo, że zdrowie i dobre samopoczucie dziecka jest priorytetem rodziców. Dopilnowanie pociechy w każdej sytuacji w praktyce pokazuje się jednak bardzo trudne. Wiele osób decyduje się na zakup niani elektronicznej z kamerką, która pozwoli doglądać malca w jego pokoju.

Mama opublikowała na TikToku filmik z kamerki, na którym zobaczyła, co jej pociecha zrobiła zaraz po przebudzeniu. Nie przewidziała takiego obrotu zdarzeń. Na nagraniu widać malca, który mocno złapał się szczebli od łóżeczka i zaczął skakać. Robił to tak długo, aż z jednej strony łóżko się zarwało. Zaskoczony na chwilę przysiadł, ale nie stracił zapału. Gdy wstał, udał się na drugą stronę, by również skakać i dokończyć swoje dzieło.

Pod filmikiem pojawiła się masa komentarzy od innych rodziców.

Mi się nie wydaje, żeby skakał aż tak mocno. Jestem zaskoczona, że pękła tak łatwo
Był tak zaskoczony, że po tym wszystkim aż usiadł
Dzieci w tym wieku są dzikie. Cieszę się, że chłopcu nie jest
Jestem w szoku, że moje dziecko jeszcze tego nie zrobiło
I postanowił robić to samo z drugiej strony
Po tym wszystkim położyłabym się na łóżku i udawała, że nic się nie stało

- pisali.

Ksiądz odwiedza studentów w akademiku Ksiądz przyszedł do akademika. Chciał poświecić pokój, gdy zobaczył, co stoi za drzwiami. ?O Boże!?

Więcej o: