Kamera elektroniczna nagrała poczynania taty. Usilnie chciał uśpić dziecko

Uśpić dziecko nie jest łatwo. Kiedy wydaje się, że godziny noszenia, bujania, tulenia, śpiewania kołysanek przyniosły efekt - dziecko się budzi. Jeden z pomysłowych ojców miał sposób na wybudzanie się malucha ze snu. Wszystko nagrała elektroniczna kamerka.

Pewien tata usilnie chciał uśpić dziecko. Kiedy zawiodły bajki, kołysanki, bujanie i tulenie - postanowił położyć się do łóżeczka, razem z dzieckiem. Na opublikowanym nagraniu widać jak zmęczony tata próbuje przekonać dziecko do snu, przytula i całuje je. Czy się udało? Zobacz nagranie.

Zobacz wideo Sen noworodka, czyli w jakiej pozycji ułożyć dziecko i dlaczego ascetyczne łóżeczko jest najbezpieczniejsze?

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Tata próbuje uśpić dziecko. To, co zrobił na koniec, chwyta za serce

Rodzice małych dzieci z pewnością wiedzą o tym, że uśpić dziecko wcale nie jest tak łatwo. To karkołomne zadanie wymaga często nie tylko karkołomnych kombinacji alpejskich, ale także długiego kołysania na rękach, czy śpiewania kołysanek. Po takim maratonie dziecko w końcu zasypia, rodzic z tryumfem odkłada go do łóżeczka i nagle malec się budzi. Któż tego nie doświadczył z małym dzieckiem, niech pierwszy rzuci kamień.

Zofia Zborowska miała 'szew dla męża'Zofia Zborowska pokazała, co córka zrobiła pupilowi. "Niczego słodszego nie zobaczycie"

Jednak pewien pomysłowy tata ma na to sposób. Zasypia razem z dzieckiem w jego łóżeczku. Na opublikowanym nagraniu widać, że to bardziej ojciec, aniżeli dziecko potrzebuje snu. Zniecierpliwiony tata przytula malucha, głaszcze go po główce, następnie całuje - co bardzo rozczuliło żonę mężczyzny. Kobieta postanowiła wyciąć fragment nagrania i wrzucić go do mediów społecznościowych, aby podzielić się momentem, który chwyta za serce. Filmik możemy obejrzeć TU.

Nie poddawaj się, moje dziecko nadal śpi ze mną, a dziś ma 4 lata.
Śpię z moim 8-latkiem i 3-latkiem w moim łóżku każdej nocy.
Jak wychodzisz z łóżeczka, bez budzenia dziecka?
Awww, jakie to słodkie. Pierwszą miłością córki jest zawsze jej tata

- napisali użytkownicy Instagrama, których ten filmik nie tylko rozczulił, ale jako rodzice, czują wielką sympatię i wyrozumiałość dla starań ojca, aby uśpić małe dziecko.

dziewczynka w ogrodzieDźwięczne imię dla dziewczynki. Ma trzy litery i oznacza pewne zwierzę

Więcej o: