Zofia Zborowska pokazała, co córka zrobiła pupilowi. "Niczego słodszego nie zobaczycie"

Zofia Zborowska zamieściła w sieci nagranie małej Nadziejki i ukochanej suczki. Córka aktorki uroczo głaszcze i całuje psa. Widać, że Wiesia jest dla niej bardzo ważna. - Dzieci powinny przebywać ze zwierzętami, bo w cudowny i naturalny sposób uczą się miłości i empatii - pisze jedna z fanek pod wideo na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zofia Zborowska jest mamą małej Nadziei. Celebrytka posiada także suczką o imieniu Wiesia, którą kilka lat temu wzięła ze schroniska. Każdy, kto ma psa, wie, że zapoznanie go z nowym członkiem rodziny wymaga nie tylko czasu, ale także odpowiedniego podejścia. Zwierzęta szybko się przyzwyczajają i nie lubią być zaskakiwane.

Wiesia to oczko w głowie Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Nic dziwnego, że popularna para chciała jak najszybciej oswoić pieska z nowym członkiem rodziny. Teraz Wiesia i Nadzieja są nierozłączne. Ukochany piesek jest z Zosią od stycznia 2017 roku. Celebrytka założyła jej nawet konto w mediach społecznościowych, gdzie systematycznie publikują przeróżne zdjęcia suczki. Widać, że aktorka otoczyła Wiesię ogromną miłością, której z pewnością brakowało jej w schronisku. Ostatnie nagranie tylko udowadnia, jak ważnym członkiem rodziny jest Wiesia. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska śpiewa córce

Zofia Zborowska pokazała, jak Nadziejka opiekuje się Wiesią

Zofia Zborowska chętnie pokazuje w sieci zdjęcie z córką, jednak zawsze umiejętnie zasłania jej twarz. Na najnowszym nagraniu na Instagramie aktorka pokazała rozczulający kadr Nadziejki i Wiesi. Ukochana suczka rodziny smacznie śpi w legowisku, a dziewczynka podchodzi do niej i głaszczę ją, przy okazji całując w nosek. Widok łapie za serce. 

 

Joanna Krupa zabrała córkę do dentysty. Reakcja małej szokuje. 'Pokaż buzię'Joanna Krupa zabrała córkę do dentysty. Reakcja małej szokuje. "Pokaż buzię"

"Dzieci powinny przebywać ze zwierzętami, bo w cudowny i naturalny sposób uczą się miłości i empatii"

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy. Internauci byli wyraźnie poruszeni relacją Nadziei z Wiesią. Większość z nich przyznała, że każde dziecko powinno wychowywać się z czworonogiem, bo niesie to ze sobą wiele zalet.  

Właśnie dlatego dzieci powinny się wychowywać z psami.
Niczego słodszego nie zobaczycie.
Dzieci powinny przebywać ze zwierzętami, bo w cudowny i naturalny sposób uczą się miłości i empatii.
Świetna relacja Nadzia-Wiesia. U nas to i wspólna micha jest grana, jak tylko jest dostęp.
Widok słodszy niż cukierek.
To przeurocze!
Widać Zosiu, że córcia ma miłość do Wiesi. To jest miłe jak widzisz na własnych oczach

- czytamy w komentarzach. 

Obok dziecka usiadł wielki pies. Jego reakcja na widok niemowlęcia jest hitem internetuObok dziecka usiadł wielki pies. Jego reakcja na widok niemowlęcia jest hitem internetu

Więcej o: