Lara Gessler pokazała nowe rozczulające zdjęcie syna. Jest podobny do Magdy Gessler?

Lara Gessler pokazała w sieci nowe zdjęcie małego Barnarda. Restauratorka zdradziła, że maluch właśnie skończył dwa tygodnie. Niektórzy twierdzą, że chłopiec jest bardzo podobny do swojej babci - Magdy Gessler. Trzeba przyznać, że są to bardzo ciekawe opinie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Lara Gessler i Piotr Szeląg kilka dni temu powitali na świecie swoje drugie dziecko. Córka Magdy Gessler rodziła w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Nowo narodzony chłopiec nazywa się Bernard Gessler-Szeląg. Jak wynika z opisu zdjęcia, że chłopiec ma dwa nazwiska, co może być dla wielu sporym zaskoczeniem. Teraz Lara cieszy się pierwszymi wspólnymi chwilami z małym i raz na jakiś czas pokazuje jego wizerunek. Najnowsze zdjęcie tylko potwierdza, że Bernard jest uroczym dzieckiem. 

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Lara Gessler zdradza, ze Bernard skończył dwa tygodnie

Lara Gessler zamieściła na instagramowej relacji nowe zdjęcie syna. Kilkudniowy wnuk Magdy Gessler w poniedziałkowe popołudnie ucina sobie drzemkę. Trzeba przyznać, że chłopiec wygląda naprawdę uroczo. Z opisu zdjęcia wynika, ze Bernard Gessler-Szeląg właśnie skończył dwa tygodnie. 

To nie pierwszy raz, kiedy żona Piotra Szeląga pokazała w sieci wizerunek chłopca. Kiedy tylko pojawia się nowe zdjęcie pociechy, to fani chętnie je komentują. Coraz częściej można przeczytać stwierdzenia, że mały Bernard jest podobny do swojej babci - Magdy Gessler. A wy, drodzy internauci, jakie macie zdanie na ten temat? 

Lara Gessler pokazała nowe rozczulające zdjęcie syna. Jest podobny do Magdy Gessler?Lara Gessler pokazała nowe rozczulające zdjęcie syna. Jest podobny do Magdy Gessler? Instagram, screen: @lara_gessler

Magda Gessler pokazała już zdjęcie z wnukiem. Fani się rozpływają

Magda Gessler opublikowała w sieci zdjęcie, na którym tuli swojego wnuczka w ramionach i spogląda na niego troskliwym wzrokiem, a ten spokojnie śpi. Scena ta wyjątkowo rozczuliła internautów.

Jedno spojrzenie, miłość od pierwszego wejrzenia - wnuczek. Zakochana Babcia. Kochana moja milion szczęśliwych myśli dla ciebie, cała masa radości, którą i tak masz maleńka moja dziewczynko. Pamiętam, jak ciebie tak tuliłam w naszym pierwszym domu w Konstancinie

- napisała wzruszona restauratorka.

 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

Super, gratuluję. Od razu widać, że będzie kiedyś kimś wielkim. Życzę wszystkiego dobrego dla małego smyka, pani córki i wszystkich bliskich

- napisał jeden z internautów. 

Ale podobny do Neny

- zauważyła inna fanka. A jeszcze inna dodała:

Babunia szczęśliwa.
Więcej o:
Copyright © Agora SA