Poszli z córką na karaoke. Gdy jedenastolatka chwyciła za mikrofon, wszyscy zamarli

Rodzina Lanes nie wpisuje się w utarte schematy. Żyją w przyczepach kempingowych i nieustannie są w podróży. Ich dzieci uczą się w domowym trybie i czerpią z życia pełnymi garściami. Ostatnio dumna mama pokazała występ swojej córki na karaoke. Wszyscy zaniemówili, kiedy dziewczynka chwyciła za mikrofon.

Więcej niezwykłych historii przeczytasz na Gazeta.pl.

Rodzina Lanes utożsamia wszystko, co wpisuje się w pojęcie "cyfrowi nomadzi". Derek pracuje jako informatyk, Lindsay tworzy treści na media społecznościowe. Nie są przywiązani do konkretnych miejsc, a swoje życie poświęcają podróży i udaje im się połączyć to z rodzicielstwem. Wspólnie wychowują pięcioro dzieci, które uczą się w domu. Ostatnio na ich profilu na TikToku pojawiło się nagranie z jednego z barów karaoke. Występ ich córki internauci zapamiętają na długo.

Zobacz wideo

Gdy jedenastolatka chwyciła za mikrofon wszyscy zamarli

11-letnia Audrey i jej rodzice odwiedzili bar karaoke w Palm Springs. Dziewczynka postanowiła pochwalić się swoimi umiejętnościami i chwyciła za mikrofon. Wybrała utwór "Girls Wanna Have Fun". Kiedy tylko zaczęła śpiewać, na sali zapanowała absolutna cisza.

'Szwagier wyśmiał imię mojej córki. Kojarzy mu się z naparem ziołowym. Prostak!'"Szwagier wyśmiał imię mojej córki. Kojarzy mu się z naparem ziołowym. Prostak!"

Jej głos brzmi bardzo czysto!
Ma głos jak gwiazdy pop-u w latach 80-tych!
Brzmi jak oryginał!
Ma ogromny talent

- zachwycali się internauci pod nagraniem.

Przepowiadano jej również wygraną w amerykańskim "Idolu" oraz innych programach rozrywkowych. Niektórzy zwrócili uwagę na chłopca siedzącego w pierwszym rzędzie. Chociaż początkowo siedział nieruchomo, w pewnym momencie porwała go muzyka i zaczął poruszać się w jej rytm. Całe nagranie można obejrzeć TUTAJ.

Narzeczony robił zdjęcia w czasie porodu.Kazała partnerowi robić ładne zdjęcia podczas porodu. Efekt ją zezłościł. "Powinien mieć zakaz"

Więcej o: