Kamera nagrała, co działo się w nocy w pokoju dziecka. Pies codziennie powtarzał jedną czynność

Kamera ustawiona w pokoju dziecięcym nagrała, co robi pies. Zwierzę codziennie zakrada się w nocy i podchodzi do chłopca. "Przez to nagranie się wzruszyłam" - komentuje internautka.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania krótkich filmików. Niektórym kojarzy się głównie z układami tanecznymi wykonywanymi przez nastolatki, ale można tam znaleźć o wiele więcej treści. Są to poradniki i tutoriale, relacje z podróży i rozmaitych wydarzeń rodzinnych, fragmenty znanych filmów i seriali, zabawne scenki rodzajowe, oraz treści poświęcane wychowywaniu dzieci skierowane do rodziców.

Kamera nagrała, co działo się w nocy w pokoju dziecka

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Rodziła trzecie dziecko. Nie może uwierzyć w to, co usłyszałaRodziła trzecie dziecko, kiedy lekarka krzyknęła. Teraz się żali. "To było chamskie"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na profilu na TikToku @4pawsand2feet rodzice dzielą się ze swoimi obserwatorami różnymi aspektami związanymi z opieką nad dzieckiem. Na jednym z filmików pokazali, co nagrała kamera umieszczona w pokoju ich syna. Okazało się, że pies co noc podchodzi do dziecka i wącha je sprawdzając, czy jest wszystko w porządku, a następnie kładzie się na podłodze, aby go strzec.

Nagranie okazało się prawdziwym hitem, bo obejrzano jest 2,5 mln razy. Pojawiła się pod nim również masa komentarzy. Wielu internautów przyznało, że wzruszyło ich zachowanie zwierzęcia, zaś inni twierdzili, że ich psy zachowywały się w podobny sposób.

Właśnie dlatego psy nie są po prostu zwierzakami. To jak rodzina
Miałam owczarka niemieckiego. Gdy dorastałam, co noc robił to samo w pokoju moim i siostry. Nie usiadł dopóki, nie sprawdził, że wszystko jest w porządku
Nie zasługujemy na psy. Są takiego cudowne i kochają nas bezwarunkowo, bez względu na wszystko. Przez to nagranie się wzruszyłam
Nasz robił to samo, i zawsze jak się dziecko budziło to był pierwszy w pokoju
Chłopczyk nigdy nie znajdzie lepszego przyjaciela od tego psa
To takie urocze
To pies rasy Akita. Mam takiego i również sprawdza w nocy, czy u mnie wszystko w porządku. Zawsze mnie broni

- pisali. 

Maja Hyży zaczyna przygotowania do porodu od fryzjera. Padło na loki. 'Jestem gotowa'Maja Hyży zaczyna przygotowania do porodu od fryzjera. "Jestem gotowa"

Więcej o: