Matka dwójki dzieci pokazała mieszkanie. Teraz odpiera atak

W wirtualnym świecie, w którym nic nie ginie, musimy być bardzo ostrożni, wybierając to, co chcemy opublikować. Dotkliwie przekonała się o tym matka z Wielkiej Brytanii.

Nirvana Paris mieszka z dwójką dzieci i partnerem w niedużym mieszkaniu w Wielkiej Brytanii. Regularnie dzieli się z obserwatorami urywkami swojego życia na platformie TikTok.

Kiedy zamieściła przypadkowe nagranie, na którym można było zobaczyć stan jej kuchni, w komentarzach zawrzało. Internauci zarzucili młodej kobiecie bałaganiarstwo:

Czas, który poświęcasz na nagranie TikToka mogłabyś przeznaczyć na posprzątanie mieszkania
Ogarnij swój dom, ten bałagan doprowadza mnie do szału

Na zdjęciu: Fragment kuchni Nirvany Paris.Na zdjęciu: Fragment kuchni Nirvany Paris. Fot. Screen TikTok/Nirvana Paris

"Nie dbam o to, co myślisz"

Młoda matka postanowiła odpowiedzieć, po tym jak artykuł na jej temat napisał brytyjski dziennik The Sun. Nirvana nie kryje oburzenia, mówi:

Nie dbam o to, do jakiego stanu doprowadza was mój dom. Jestem matką dwójki dzieci i poświęcam im całą moją energię, całą moją uwagę i czas

Kobieta wyraziła dezaprobatę w stosunku do ataków na jej osobę. W kolejnych nagraniach mówi o tym, że świat ma chyba poważniejsze problemy niż stan jej kuchni. Tłumaczy również, że nie stać jej na nowe szafki, które pomogłyby jej w organizacji przestrzeni.

Więcej o: