Maja Hyży zaczyna przygotowania do porodu od fryzjera. Padło na loki. "Jestem gotowa"

Maja Hyży opublikowała na Instagramie relacje z salonu fryzjerskiego. Wokalistka zdradziła, że właśnie rozpoczyna przygotowania do porodu. Niedługo później pokazała się fanom i przyznała, że teraz zabiera się za kompletowanie wyprawki. - Jestem gotowa, chociaż na głowie, żeby jak człowiek pójść do szpitala - zapewniła celebrytka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Maja Hyży niebawem powita na świecie swoje czwarte dziecko. Wokalistka przygotowuje się do porodu. Obecnie jest już matką niespełna dwuletniej Antoniny i 10-letnich bliźniaków: Wiktora oraz Alexandra. 

Zobacz wideo Maja Hyży zdradziła płeć dziecka. "Już wiemy, co będzie"

Maja Hyży jest w zaawansowanej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. Czas na fryzjera

Maja Hyży zamieściła na Instagramie obszerną relację z wizyty w jednym z warszawskich salonów fryzjerskich. Wokalistka zdradziła, że powoli przygotowuje się do porodu, który zaplanowany jest na drugą połowę czerwca. Z jej relacji wynika, że zaczyna od odświeżenia włosów, bo widzi na nich jakieś dziwne prześwity.

Już niebawem do szpitala więc stwierdziłam, że warto ogarnąć swoje włosy. Odświeżyć. Mam jakieś podcięcie, ale to zobaczymy. Aczkolwiek kobieta w ciąży nie powinna zbytnio kombinować z włosami i z różnymi specyfikami, bo wychodzą różne dziwne rzeczy. Wypadałoby odświeżyć, bo różne dziwne prześwity widzę.

Maja Hyży zaczyna przygotowania do porodu od fryzjera. Padło na loki. 'Jestem gotowa'Maja Hyży zaczyna przygotowania do porodu od fryzjera. Padło na loki. 'Jestem gotowa' Instagram, screen: @majahyzy

"Jestem gotowa, chociaż na głowie, żeby jak człowiek pójść do szpitala"

Niedługo później Hyży pokazała się fanom w nowej fryzurze. Okazuje się, że oprócz podcięcia i odświeżenia koloru, celebrytka zdecydowała się na burzę loków. Wokalistka przyznała, że to właśnie teraz jest odpowiedni moment, aby rozpocząć kompletowanie wyprawki. Zapewniła, że ogranicza się do minimum i choć wszystko zostawiła na ostatnią chwilę, to ma nadzieję, że to nie będzie zgubne. Dodała, że ma wrażenie, przy czwartym dziecku jest bogatsza o doświadczenie, dlatego ma totalny luz. 

Włosy odświeżone. Troszeczkę fal na głowie się pojawiło. Jest super. Jestem gotowa, chociaż na głowie, żeby jak człowiek pójść do szpitala, ale to jest kropla w morzu, bo ja dopiero zaczynam przygotowania - smoczki, pampersy, body, śpioszki i te sprawy. Coś tam po Tośce chyba zostało mi, ale to trzeba przejrzeć, co się nadaje, a co nie. Trzeba się w końcu zabrać za to. Jak nigdy, powiem wam, jak nigdy

- zdradziła Hyży. 

Maja Hyży zaczyna przygotowania do porodu od fryzjera. Padło na loki. 'Jestem gotowa'Maja Hyży zaczyna przygotowania do porodu od fryzjera. Padło na loki. 'Jestem gotowa' Instagram, screen: @majahyzy

Więcej o: