Aleksandra Żebrowska pokazała ujęcia z sesji ciążowej. "Stworzona do stwarzania"

Aleksandra Żebrowska zamieściła na Instagramie zdjęcie z najnowszej sesji brzuszkowej. Celebrytka pozuje ze swoim mężem Michałem Żebrowskim, prezentując ciążowe krągłości. W komentarzach posypały się komplementy. - Cudowne! Oczu nie mogę oderwać - napisała jedna z fanek.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co warto wiedzieć o okresie ciąży? Na częste pytania odpowiada położna

Aleksandra Żebrowska pozuje z mężem. Poród zbliża się wielkimi krokami

Aleksandra Żebrowska niedawno brała udział w profesjonalnej sesji ciążowej, na której zapozowała wraz ze swoim mężem Michałem Żebrowskim. Dyrektor teatru stanął za swoją żoną i jest niemal widoczny, lecz za to na pierwszym planie widzimy ciążowy brzuszek ukochanej żony. Widać, że celebrytka jest w zaawansowanej ciąży i poród zbliża się wielkimi krokami. 

 

Internautka: "Jesteś stworzona do stwarzania"

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów. Internauci zapewniali, że Żebrowska świetnie wygląda w ciąży i na pewno będzie cudowną matką. Niektórzy przyznali, że są pełni podziwu, że celebrytka zdecydowała się na kolejne dziecko.

Coś pięknego!
Jesteś stworzona do stwarzania.
Cudowne! Oczu nie mogę oderwać.
Mama! Cudownego czasu!
Ojej! Ależ piękne jest to zdjęcie. Naturalnie piękni ludzie to i zdjęcie wychodzą piękne. 
Jaki cudny brzunio!

- czytamy w komentarzach.

Zofia Zborowska zdradza termin porodu Żebrowskiej?

Zofia Zborowska ostatnio zamieściła na Instagramie wpis, w którym zapytała obserwatorki, jak długo karmiły piersią swoje pociechy. Na jej pytanie odpowiedziała koleżanka z branży show-biznesu, Aleksandra Żebrowska, która dodała w komentarzu emotikonkę w kształcie ognia. Na co Zborowska odpowiedziała:

Wiedziałam, że docenisz, zwłaszcza, że ty karmisz bez przerwy już, co? Siódmy rok?

- zażartowała aktorka. Żebrowska odpisała jej:

2 miesiące temu napchaliśmy Felka na noc lasagne, winogronami, kluskami, bananami i nie obudził się na nocne karmienie. Wszystko wskazuje na to, że będę miała pół roku przerwy!

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska Instagram/ zborowskazofia

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o: