Lara Gessler pozuje w bikini i odkrywa ciążowe krągłości. Kwaśniewska żartobliwie reaguje

Lara Gessler opublikowała na Instagramie urocze selfie w dwuczęściowym kwiecistym stroju kąpielowym. Przy okazji pokazała ciążowe krągłości. Córka Magdy Gessler jest już w zaawansowanej ciąży. Na zdjęcie zareagowała nawet Aleksandra Kwaśniewska, która dodała żartobliwy komentarz.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Lara Gessler jakiś czas temu poinformowała fanów o kolejnej ciąży w dniu urodzin męża. Córka Magdy Gessler zamieściła urocze wideo, na którym Piotr Szeląg trzyma na rękach córkę. Zaraz później wchodzi Lara i trzyma się za ciążowe krągłości. Teraz pokazała kolejny kadr ze sporym brzuszkiem. Poród zbliża się wielkimi krokami.

Zobacz wideo Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała urocze wideo

Lara Gessler pokazała ciążowy brzuszek w bikini. "Wyglądasz absolutnie najpiękniej"

Lara Gessler zamieściła na Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym, na którym odsłoniła ciążowe krągłości. Gwiazda aktualnie przebywa w Meksyku, gdzie wraz z najbliższymi spędziła święta wielkanocne.

U jednych mazurek, u innych kinder niespodzianka

- czytamy we wpisie pod zdjęciem. 

 

Aleksandra Kwaśniewska komentuje zdjęcie ciężarnej. "To jest dopiero niespodzianka!"

Internautki błyskawicznie skomentowały fotografię. Większość z nich komplementowała Larę i przyznała, że stan błogosławiony zdecydowanie jej służy. Na zdjęcie zareagowała nawet Zofia Zborowska i Aleksandra Kwaśniewska.

Lara wyglądasz absolutnie najpiękniej!

- napisała Zofia Zborowska.

Piękna!
Wyglądasz prześlicznie.
Wyglądasz idealnie w ciąży! Po prostu idealnie.
Zazdroszczę, wygląda pani bosko!
Ty chyba powinnaś być zawsze w ciąży. Wyglądasz rewelacyjnie!

- czytamy w komentarzach. Żartobliwy komentarz dodała także córka byłego prezydenta - Aleksandra Kwaśniewska, która przyznała, że ma taki brzuch, kiedy rano wstaje z łóżka. 

Mam taki brzuch za każdym razem, gdy wstanę przed siódmą. To jest dopiero niespodzianka!

- napisała dziennikarka. Lara odpowiedziała jej:

Kocham!

Lara Gessler pozuje w bikini i odkrywa ciążowe krągłości. Kwaśniewska żartobliwie reagujeLara Gessler pozuje w bikini i odkrywa ciążowe krągłości. Kwaśniewska żartobliwie reaguje Instagram, screen: @lara_gessler

Katarzyna Sokołowska zaszła w ciążę w wieku 49 lat. 'Cuda się zdarzają'Katarzyna Sokołowska zaszła w ciążę w wieku 49 lat. "Cuda się zdarzają"

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: