Ashley Graham pokazała kadry, które podsumowują czas w ciąży. Każda ciężarna je zrozumie

Ashley Graham obecnie jest w drugiej ciąży. Modelka jest aktywna w sieci, gdzie chętnie mówi o macierzyństwie i przekonuje, jak ważna jest akceptacja samej siebie. Tym razem pokazała zestawienie złożone z humorystycznych zdjęć, które idealnie podsumowują końcówkę ciąży. - Kilka szalonych rzeczy, które znajdują się w mojej rolce z aparatu - tłumaczyła Graham.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Ashley Graham to popularna modelka plus size, która stara się uświadomić kobietom na całym świecie, że niezależnie od rozmiaru, można czuć się dobrze w swoim ciele. Na swoim koncie ma mnóstwo prestiżowych modowych okładek, m.in. dla "Vogue'a", "Sports Illustrated" oraz "Glamour". Graham jest szczęśliwą mamą synka o imieniu Menelik Giovanni, które przyszło na świat 18 stycznia 2020 roku. Gwiazda modelingu niebawem powita na świecie bliźniaków. W rodzicie trwają wielkie przygotowania, bowiem poród zbliża się wielkimi krokami. 

Zobacz wideo Jakie są obecne zalecenia w związku z karmieniem piersią? Jakie są zalety dla mamy i dla dziecka?

Joanna OpozdaOpozda już nie ukrywa ciąży. Zalana łzami czyta dziecięcą książką. "Hormony?"

Ashley Graham lada moment urodzi. Pokazała kadry, które zrozumie każda matka

Ashley Graham w najnowszym poście na Instagramie pokazała, jak przygotowuje się do narodzin pociech. Modelka pokazała kilka fotografii, na których przedstawia różne sytuacje z życia przyszłej matki. Widać, że przygotowania idą pełną parą. Na jednym ze zdjęć modelka robi sobie maseczkę, na innym pokazuje opuchnięte nogi, a na jeszcze innym prezentuje, jak przygotowuje się do karmienia dwójki pociech. Wykorzystała do tego poduszkę do karmienia, a także dwie zabawki. Poród zbliża się wielkimi krokami. 

Kilka szalonych rzeczy, które znajdują się w mojej rolce z aparatu

- napisała pod zdjęciem. 

Ashley Graham pokazuje w zabawny sposób, jak przygotowuje się do karmienia piersiąAshley Graham pokazuje w zabawny sposób, jak przygotowuje się do karmienia piersią Instagram, screen: @ashleygraham

 

Ashley Graham nago. Gwiazda pokazała odważne zdjęcie

Graham niedawno opublikowała w sieci dość odważne zdjęcie, na którym pokazała swoje nagie ciało. Widać, że nie brakuje jej pewności siebie. Tą fotografią chciała zwrócić uwagę na rozstępy, jakie zdobią jej ciążowy brzuch. 

Justin mówi, że moje rozstępy wyglądają jak drzewo życia

- tłumaczył pod zdjęciem na Instagramie. 

 
Sprawiłaś, że macierzyństwo jest seksi. Mam obsesję na punkcie twojej drogi

- napisała w komentarzu jedna z obserwatorek.

Michał i Ola ŻebrowscyAleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie po porodzie. Imię syna różni się od tego, które podawały mediaWięcej o: