Anna Lewandowska o ciemnych stronach macierzyństwa. "Pięć firm? Dwójka dzieci? W teorii brzmi spoko"

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami na Instagramie macierzyńskim problemem. 34-latka zdradziła, że młodsza córka miewa problemy ze spaniem. Żona Roberta Lewandowskiego tłumaczyła, że końcówka roku, to bardzo pracowity czas dla niej. - Pięć firm? Dwójka dzieci? W teorii brzmi spoko - dodała.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna Lewandowska to mama dwóch córeczek: Laury i Klary, a także szczęśliwa żona Roberta Lewandowskiego. Trenerka należy do grona gwiazd, które chętnie publikują na swoich profilach w mediach społecznościowych rodzinne fotografie. 32-latka, której profil na Instagramie obserwuje ponad 3 mln osób, propaguje zdrowy styl życia i dzieli się z fankami poradami dotyczącymi macierzyństwa. Tym razem opowiedziała o problemie macierzyńskim, z którym zmaga się większość rodziców mających dzieci w młodszym wieku. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak Klara uczy się gry na instrumencie

Anna Lewandowska żali się na pewien macierzyński kłopot i pyta: "Co to jest regres snu u malucha?"

Anna Lewandowska z powodzeniem łączy obowiązki zawodowe i wychowanie córek. Niedawno trenerka podzieliła się z fanami na Instagramie, że aktualnie przechodzi kryzys związany z brakiem snu młodszej pociechy. Żona Roberta Lewandowskiego żartobliwie przyznała, że mała aż tyle razy budziła się w nocy, że od samego wstawania powinna mieć zakwasy. 

Wiecie co to jest regres snu u malucha? Ja już wiem! Laura od wstawania dziś w nocy powinna mieć normalnie zakwasy. A ja powinnam chyba spać do 12.00 i w ogóle jakoś skupić się na regeneracji, ale już wiem, że nie wyjdzie

- zdradziła celebrytka.

 

Lewandowska tłumaczyła, że aktualnie może zapomnieć o randkach z mężem, czy weekendach z koleżankami. Dodaje, że koniec roku to dla niej bardzo pracowity czas:

Anka, gdzie twój balans? Regularne randki z mężem? Weekend z koleżankami? Chwila tylko dla siebie? Ehe. W najbliższym czasie nic takiego się nie zapowiada. Odliczam już do naszego zimowego urlopu! Koniec roku to dla nas zawsze czas na bardzo wysokich obrotach.

Lara GesslerLara Gessler przestaje karmić piersią? Poruszona opisała cały proces: "Jestem rozwalona"

Anna Lewandowska o pracy i macierzyństwie: "Pięć firm? Dwójka dzieci? W teorii brzmi spoko!"

Na koniec żona Lewandowskiego opowiedziała, jakie ma cele na kolejny rok. Okazuje się, że chciałaby spędzić więcej czasu ze swoimi pociechami. Podkreśliła, że jest pełna podziwu dla mam, które prowadzą podobny tryb życia, co ona. 33-latka nie zapomniała jednak zapytać fanek o rady dotyczące efektywnego usypiania dzieci. 

Mam więc nowy cel na 2022? Porządnie się wyspać. Poza tym totalny balans. Serio! Medytacja, zrównoważony czas pracy, jeszcze więcej czasu z dziećmi, więcej czasu razem. Staram się wszystko planować. Nawet kiedy żyjemy na walizkach. Monachium - Warszawa, Warszawa - Monachium - zawsze mam plan i staram się go trzymać. Pięć firm? Dwójka dzieci? W teorii brzmi spoko! Szacunek dla wszystkich mam, które tak dzielnie łączą wszystkie obowiązki. Wiem, że przy wielu z was mój galimatias to i tak pikuś. Ale i tak ja dzisiaj wysiadam. Laura zawsze tak pięknie zasypiała. Jakieś rady?

- dodała Lewa.

Kasia Tusk pracuje w obecności dziecka. Fanka zaniepokojona: A przedszkole?Kasia Tusk pracuje w obecności dziecka. Fanka zaniepokojona: A przedszkole?

A wy, drogie czytelniczki, jakie macie sytuacje związane z ciemnymi stronami macierzyństwa? Może chciałybyście podzielić się z nami własnymi historiami? Czekamy na wasze opinie: edziecko@agora.pl.

Więcej o: