Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie po porodzie. Imię syna różni się od tego, które podawały media

Aleksandra i Michał Żebrowscy po raz trzeci zostali rodzicami. Pochwalili się pierwszym zdjęciem ze swoim synem. Dziecko ma piękne, lecz nietypowe imię. Jest inne od tego, które podawały media.

Aleksandra Żebrowska w wywiadzie dla "WP Kobiety" stwierdziła, że od zawsze chciała mieć dużą rodzinę. Zaraz później okazało się, że spodziewają się kolejnego dziecka. Ola w dość nietypowy sposób poinformowała fanów o swoim stanie błogosławionym. Opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie z talerzem wypełnionym kanapkami z musztardą i ogórkami kiszonymi. Wszystko wskazywało na to, że są to ciążowe zachcianki. Od tamtej pory postanowiła systematycznie raczyć fanów nowinkami z błogiego czasu oczekiwania na dziecko. 

 

Aleksandra i Michał Żebrowscy pokazali synka

Dziecko popularnej pary przyszło na świat 5 sierpnia. Nowy członek rodziny dostał piękne, lecz nietypowe imię - Feliks. Dumni rodzice opublikowali zdjęcia z pociechą. Pierwszy pochwalił się Michał, który pokazał, jak trzyma na rękach swojego potomka. Jego mina wyraża więcej niż tysiąc słów. Widać, że dziecko będzie oczkiem w głowie aktora. Dyrektor Teatru 6. przywitał się z dzieckiem pod zdjęciem, dodając mu imię i tym samym zdradził, jak nazwali dziecko.

Cześć Feliks

- napisał Dyrektor Teatru 6. piętro.

 

Z kolei dumna mama wykonała selfie w szpitalu z nowo narodzonym synkiem wtulonym do jej piersi. Ola opatrzyła zdjęcie bardzo minimalistycznym opisem, dodające jedynie emotikonkę serduszka. Widać, że kobieta jest naprawdę szczęśliwa. 

 

Przypomnijmy, że Michał Żebrowski i jego żona, Aleksandra Żebrowska od ponad dziesięciu lat są szczęśliwym małżeństwem. Dzieli ich spora różnica wieku - 15 lat, lecz zupełnie im to nie przeszkadza. Żona Michała Żebrowskiego wrzuca na Instagram sporo zdjęć, na których nie brakuje oczywiście jej najbliższych - męża Michała i dwóch synów - Franciszka i Henryka. Teraz do wspaniałej gromadki dołączył Feliks. Ku zdziwieniu Żebrowski zaprzeczył dotychczasowym licznym doniesieniom mediów, które spekulowały, że chłopiec otrzyma imię Felicjan. 

Żebrowskich zalała fala komentarzy. Gratulacje złożyli koledzy i koleżanki z branży, m.in.: Barbara Kurdej-Szatan, Mariusz Przybylski, Edyta Pazura, Maja Bohosiewicz czy Lara Gessler, która sama niebawem zostanie po raz pierwszy mamą.

Znaczenie imienia Feliks

Feliks jest osobą odpowiedzialną, obowiązkową i niezwykle elastyczną na działanie innych. Na co dzień jest przezorny i potrafi uniknąć burzy z piorunami zbierającej mu się nad głową. Jego umysł jest analityczny, bowiem potrafi ogarnąć tysiące szczegółów, a wyczucie chwili pozwala uniknąć kłopotów. To farciarz wierzący we własne możliwości. Kocha przygody i uwielbia podejmować nowe wyzwania. Optymistycznie realizuje nowe zamysły. Jest osobnikiem dominującym w związku i nie stroni od czułości. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną
Więcej o: