Agnieszka Kaczorowska o ciele po ciąży: "Czy jest idealne?"

Agnieszka Kaczorowska opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pokazała jak zmieniło się jej ciało po dwóch ciążach. Aktorka podkreśliła, jak ważne jest dobrze czuć się samej ze sobą. - Czy moje ciało jest idealne? Jasne, że nie. Jest jednak wyjątkowe, bo jest moje - przyznała 29-latka.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Agnieszka Kaczorowska to szczęśliwa mama dwóch córeczek: starszej Gabrysi i młodszej Emilki. Gwiazda serialu "Klan" chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje jak wygląda jej rodzicielstwo, a także życie młodej mamy. Tym razem pokazała swoją sylwetkę po dwóch ciążach. Zaapelowała do kobiet, aby regularnie się badały. - W ciąży naturalnie badamy się bardzo dużo, ale po narodzinach maluszka już często zapominamy o sobie - dodała gwiazda. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska ćwiczy z córką na rękach

Agnieszka Kaczorowska jest niespełna pół roku po porodzie. "Bardzo ważne jest, abyśmy się nie porównywały - ani do innych kobiet, ani do siebie z przeszłości"

Agnieszka Kaczorowska w najnowszym poście na Instagramie prezentuje swoją "nieidealną" sylwetkę po drugiej ciąży. Przy okazji aktorka zwraca się do kobiet i porusza temat samoakceptacji. Należy pamiętać, że zmiany w ciele kobiet wyglądają u każdej z nich inaczej, ale równie wyjątkowo.

Jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań to jak mieć taką sylwetkę po dwóch ciążach? Może Was zaskoczę, ale moim zdaniem nie warto o tym za wiele myśleć. Jest wiele czynników, które mają wpływ na nasze ciało. Również na to jak ono się regeneruje po ciąży. Dlatego bardzo ważne jest, abyśmy się nie porównywały - ani do innych kobiet, ani do siebie z przeszłości

- apeluje 

 

Aktorka podkreśliła, że priorytetem są dla niej pozytywne emocje, które sprawiają, że czuje się szczęśliwa. Szczęśliwa mama opisała swoją drogę do akceptacji i wdzięczności. - Dla mnie najbardziej kluczowe są emocje. Spokój, radość, wdzięczność i akceptacja. Tylko ta prawdziwa, zadomowiona w sercu. Akceptacja to nie brak dbałości o siebie. Akceptacja to również nie tęsknota za ciałem sprzed ciąży. Akceptacja to podstawa zmiany. "Tak też jest OK" to zdanie, które mnie na pewnym etapie życia nauczyło akceptacji i zrobiło przestrzeń na to, aby móc słuchać swojego ciała i podążać za jego potrzebami - dodała Kaczorowska.

Aleksandra Domańska po ciąży nie mieści się w spodnie. Pokazała zdjęcie. Zborowska ją pocieszaDomańska po ciąży nie mieści się w spodnie. Pokazała zdjęcie. Zborowska ją pociesza

Agnieszka Kaczorowska o brzuchu po ciąży: "Widać, że jest pod dwóch ciążach, aczkolwiek kocham go bardzo za wszystko, co przeszedł"

Kaczorowska w dalszej części podkreśliła, że jej ciało nie jest idealne, jednak dla niej jest bardzo wyjątkowe. Pamiętajmy, że ciało każdej matki po ciąży jest piękne i atrakcyjne. Coraz więcej mam dzieli się także fotografiami, które pokazują "prawdziwe oblicza macierzyństwa" i opisują to, co sprawia trudności, a także to, co jest piękne w byciu mamą. I chociaż zdjęcia czasem diametralnie różnią się od siebie, to każde z nich łączą dwie cechy: prawdziwość i naturalność. Każda kobieta powinna akceptować swoje ciało, bo to właśnie w nim jest prawdziwa siła.

Czy moje ciało jest idealne? Jasne, że nie. Jest jednak wyjątkowe, bo jest moje. Oczywiście, że po brzuszku widać, że jest pod dwóch ciążach, aczkolwiek kocham go bardzo za wszystko, co przeszedł i na razie nie męczę go specjalnymi ćwiczeniami. Możliwe, że przyjdzie na taki trening odpowiedni czas. Jeszcze nie teraz. Na razie trenuję tak jak pokazałam wam na wczorajszym filmiku, czyli po prostu będąc mamą w codziennych czynnościach.

Na koniec zwróciła się do kobiet i zaapelowała, aby te z dbałością i miłości podchodziły do swojego ciała. 

Mama trojga dzieci pokazuje zmiany, jakie zaszły w jej ciele po ciążachMama trójki dzieci pokazuje, jak zmienia się ciało po porodzie. "Już nie wstydzę się swojej miękkości"

Więcej o: