Adele o samotnym macierzyństwie. Syn zadaje jej trudne pytania. "Dlaczego nie możemy mieszkać z tatą?"

Adele po raz pierwszy opowiedziała o dziewięcioletnim synu Angelo. Zdradziła, że chłopiec zaczął już zadawać jej trudne pytania. - On pyta mnie o tyle rzeczy, a ja nie potrafię odpowiedzieć, bo nie znam odpowiedzi. Na przykład, dlaczego nadal nie możemy mieszkać z jego ojcem? - mówi znana piosenkarka.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl.

Adele otwiera się na temat syna. "On jeszcze nie jest świadomy, że jestem sławna"

Adele jakiś czas temu była gościem w programie "Hits Radio Breakfast", gdzie w rozmowie z Fleur East opowiedziała o najnowszym singlu "Easy On Me" i o relacjach z synem. Okazuje się, że najnowszy album "30" zadedykowany jest dla dziewięciolatka. 

Cały album jest bardziej dedykowany mojemu synowi. Ale jest też o mojej relacji z nim i z jego tatą. Jest też o relacji z samą sobą

- przyznała. 

 

Piosenkarka podkreśliła, że Angelo nie odczuwa leków związanych z tym, że jego mama jest tak popularna. Adele przytoczyła pewną zabawną sytuację, kiedy to pociecha porównała swoją mamę do ulubionego youtubera, który działa w sieci pod pseudonimem Flamingo. Syn odkrył, że Adele ma mniej obserwatorów na YouTube, niż jego idol:

On zawsze porównuje. Któregoś dnia powiedział mi, ilu mam obserwatorów na YouTube. Okazuje się, że nie jest ich tak dużo, jak w przypadku znanych gamerów. Pomyślałam: Okej, dzieciaku, dzięki ci za to.

Adele ma wrażenie, że dziecko nie jest jeszcze do końca świadome tego, jak bardzo popularna jest jego mama. 

On jeszcze nie jest świadomy, że jestem sławna. Przychodzi, gdy pracuję nad kilkoma rzeczami, które planuje, więc zobaczymy. Ale jestem pewna, że i tak powie coś w stylu: Flamingo zrobiłby to inaczej. Jest świetny i zabawny. To uroczy mały chłopiec.
Zobacz wideo Klaudia Halejcio o porodzie. Miała cesarkę. „Ledwo mogłam się podnieść"

Adele zdradza, że syn zadaje jej trudne pytania. "Nie potrafię odpowiedzieć, bo nie znam odpowiedzi"

Znana piosenkarka wyznała, że dziewięciolatek jest bardzo zainteresowany otaczającym go światem i zadaje mnóstwo pytań. Adele zdradziła, że niektóre są na tyle trudne, że skłaniają ją do większych refleksji. 

On pyta mnie o tyle rzeczy, a ja nie potrafię odpowiedzieć, bo nie znam odpowiedzi. Na przykład, dlaczego nadal nie możemy mieszkać z jego ojcem? (...) Pyta też, dlaczego nie kocham już jego taty. Pomyślałam, że kocham, ale już nie jestem już w nim zakochana. Dla dziecka nie ma to sensu - usłyszeliśmy

- twierdzi. 

Zofia Zborowska relacjonuje powrót do pracy i życie matki. 'Tracę głos'Zofia Zborowska relacjonuje powrót do pracy i życie matki. "Tracę głos"

Jesteś mamą? Mamy do Ciebie kilka pytań. Zapraszamy do udziału w naszej ANKIECIE.

Więcej o: