Zofia Zborowska relacjonuje powrót do pracy i życie matki. "Tracę głos"

Zofia Zborowska poinformowała na InstaStories, że właśnie wróciła do obowiązków zawodowych po porodzie. 34-latka zatrudniła nawet nianie. Po całym dniu pracy, kiedy wróciła do domu i wraz z Wroną usypiała córeczkę. - Zaczynamy tę nierówną walkę - tłumaczyła.

Zofia Zborowska ponad dwa miesiące temu została mamą. Gwiazda świetnie odnajduje się w nowej roli. Chętnie relacjonuje fanom macierzyńskie życie. Ostatnio zdradziła, że powróciła do pracy po porodzie. Okazuje się, że łączy obowiązki zawodowe z wychowaniem dziecka. 34-latka relacjonowała cały dzień na Instagramie.

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała ogromny przewijak dla Nadziei. Zaprojektował go Andrzej. "Ale bydle"

Zofia Zborowska o powrocie do pracy: Wrócę jeśli zmieni się władza, a TVP nie będzie telewizją propagandową piorącą mózg

Zofia Zborowska jeszcze przed porodem realizowała się jako aktorka i prawie przez trzy lata grała w popularnym serialu "Barwy Szczęścia". Wcielała się tam w postać dentystyki - Anety Dylskiej. Okazuje się gwiazda nie wróci do pracy na planie serialu produkowanego przez Telewizję Polską. W rozmowie z fanami Zborowska wyznała, że może wrócić, jeśli spełnią się dwa warunki:

Wrócę jeśli zmieni się władza, a TVP nie będzie telewizją propagandową piorącą mózg.

Ola Żebrowska nago pokazała cellulit na udach (zdjęcie ilustracyjne)Żebrowska karmi piersią na podłodze. W tle niezły rozgardiasz. "Nie zdążyłam się dzisiaj ubrać"

Mama Nadziejki nie straciła całkowicie chęci do pracy na planie. Na InstaStories zdradziła, że wybrała się na casting. Pokazała krótki filmik, na którym w ręku trzyma scenariusz. 

Od 13 do 14 nagrywałam coś tam, coś tam. Następnie szybki telefon do niani z pytaniem, czy mleko, które odciągnęłam starczy i czy mogę jeszcze zahaczyć szybko o jedno miejsce.

Zosia wyznała, że na początku nie planowała zatrudniać niani, jednak w ostateczności zmieniła zdanie, bo trafiła się świetna okazja. - Nianię mam z polecenia, nie planowałam tak szybko brać pomocy, ale się "zwolniła", a jak zwalnia się super niania, to podobno trzeba brać - dodała. 

Zofia Zborowska relacjonuje powrót do pracy i życie matki. 'Tracę głos'Zofia Zborowska relacjonuje powrót do pracy i życie matki. 'Tracę głos' Instagram, screen: @zborowskazofia

Po powrocie do domu celebrytka pokazała urocze zdjęcie swojego męża, który stara się usypiać Nadzieję. Widać, że Andrzej Wrona jest ogromnym wsparciem dla Zosi i świetnie sprawdza się w roli ojca

Nebulizotata. I zaraz zaczynamy tę nierówną walkę zwaną usypianiem

- zdradziła Zosia. 

Zofia Zborowska relacjonuje powrót do pracy i życie matki. 'Tracę głos'Zofia Zborowska relacjonuje powrót do pracy i życie matki. 'Tracę głos' Instagram, screen: @zofiazborowska

Dwie godziny później Zosia stwierdziła, że powoli traci głos. Czyżby Zborowska przekonała się, że łączenie pracy zawodowej z wychowaniem dziecka to nie jest taka prosta sprawa? Cała redakcja eDziecko.pl trzyma kciuki za to, aby Nadziejka rosła jak na drożdżach, a Zosia miała czas na rozwój osobisty.

Zofia Zborowska relacjonuje powrót do pracy i życie matki. 'Tracę głos'Zofia Zborowska relacjonuje powrót do pracy i życie matki. 'Tracę głos' Instagram, screen: @zborowskazofia

 
Więcej o: