Sylwia Bomba z "Gogglebox" o samotnym macierzyństwie. "Nie siedzę z założonymi rękoma i nie płaczę"

Sylwia Bomba niedawno rozstała się z narzeczonym. Teraz sama wychowuje 3-letnią córkę. - Nie jest łatwo. Samo macierzyństwo jest już trudne, a co dopiero samotne macierzyństwo. Jest jeszcze bardziej trudne - wyznaje w najnowszym wywiadzie.

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki programowi "Googlebox. Przed telewizorem", który emitowany jest od 2014 roku przez stację TTV. Jest również magistrem sztuki po Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Celebrytka przez dziesięć lat związana była z Jackiem. Niestety związek nie przetrwał próby czasu. 34-latka w lipcu wydała oficjalne oświadczenie, w którym wyznała, że rozstała się z ojcem jej dziecka. Teraz samotnie wychowuje 3-letnią córkę Antosie. 

Zobacz wideo Sylwia Bomba w "Baby Shower"

Sylwia Bomba po rozstaniu z partnerem samotnie wychowuje dziecko. "Nie będę ukrywać i mówić, że jest tak super"

Sylwia Bomba już niedługo weźmie udział w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". 34-latka stara się połączyć pracę z zawodową z wychowaniem córeczki. Ostatnio udzieliła wywiadu dla JastrząbPost, w którym opowiedziała, jak radzi sobie w samotnym macierzyństwie. Okazuje się, że nie jest to takie proste, jakie mogłoby się wydawać. 

Nie jest łatwo. Samo macierzyństwo jest już trudne, a co dopiero samotne macierzyństwo. Jest jeszcze bardziej trudne. Nie będę ukrywać i mówić, że jest tak super. Ja mam mnóstwo energii i pozytywne nastawienie do świata i wszystko biorę za jakąś naukę albo doświadczenie i nie siedzę z założonymi rękoma i nie płaczę. Ale nie będę oszukiwać, bo chyba żadna mama nie uwierzy, że samotne macierzyństwo jest super łatwe. Jest trudniejsze niż normalne macierzyństwo, a normalne macierzyństwo jest już trudne

- wyznała Bomba. 

Fani krytykują drogą stylizację Małgorzaty Rozenek-Majdan. 'Buty? Koszmar'Małgorzata Rozenek zdradziła ksywkę Henia. Rozbawiła fanów. "Jaka groźna minka"

 

W dalszej części rozmowy 34-latka zdradziła, że jej córeczka już niedługo rozpocznie przygodę z przedszkolem. Celebrytka zdaje sobie z tego, że może być to okupione sporymi wyrzeczeniami. 

Tosia ma niecałe trzy lata i potrzebuje dużo uwagi i skupienia na niej. Ja byłam z nią dwa i pół roku naprawdę cały czas. Poświęcałam jej każdy moment swojego życia, więc ten punkt ciężkości trochę się zmienił. Ona idzie do przedszkola, więc to jest taki bardzo trudny moment. Czeka nas cała adaptacja i to wszystko się skumulowało

- dodaje gwiazda "Gogglebox".

Zofia Zborowska pokazała pierwsze spotkanie córki Nadziei z psem WiesiąZborowska pokazała, jak jej pies poznaje córeczkę. Fanka: "Oglądam i ryczę"

Na koniec wyznała, że decyzja o rozstaniu z partnerem była właściwa i nie żałuje jej. - Każdy dzień upewnia mnie, że odejście było dobrą decyzją. Cieszę się, że miałam odwagę, żeby taką decyzję podjąć -wytłumaczyła. 

 
Więcej o: