Zofia Zborowska pokazała wzruszające nagranie, jak jej pies poznaje córeczkę. Fanka: "Oglądam i ryczę"

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pod koniec lipca zostali rodzicami. Teraz pokazali w sieci wzruszające wideo, na którym ich pies poznaje nowego członka rodziny. - Wiesia poznaje Nadzie. Pieluszki dostała dwa dni po porodzie. Miała je w swoim posłanku. Rozbroiła nas tym zagraniem totalnie - wyznaje aktorka.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Świeżo upieczeni rodzice nie ulegli panującej wśród gwiazd modzie na dawanie dzieciom zagranicznych imion, lecz postawili na bardzo rzadkie, lecz tradycyjne imię.

Nadzieja. Tak miała na imię moja babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę

- wyznała Zborowska.

Celebrytka chętnie relacjonowała fanom na swoim profilu na Instagramie przygotowanie do nowej roli. Teraz aktorka skupia się na macierzyństwie i pokazuje wspólny czas z dzieckiem. Internauci mogą liczyć na szczere przemyślenia Zosi, która nigdy nie owija w bawełnę. Ostatnio Zborowska pokazała w sieci wzruszający filmik, na którym jej adoptowana suczka Wiesia poznaje Nadziejkę. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała wzruszające nagranie, jak jej pies poznaje córeczkę

Córka Zofii Zborowskiej i Andrzej Wrony poznała Wiesię

Każdy, kto ma psa, wie, że zapoznanie go z nowym członkiem rodziny wymaga nie tylko czasu, ale także odpowiedniego podejścia. Zwierzęta szybko się przyzwyczajają i nie lubią być zaskakiwane. Wiesia to oczko w głowie Zosi i Andrzeja. Nic dziwnego, że popularna para chciała oswoić pieska z nowym członkiem rodziny. 

Zofia Zborowska z córeczkąZofia Zborowska w pierwszych dniach po porodzie. To zdjęcie zrozumie wiele mam

34-latka opublikowała na swoim profilu na Instagramie wyjątkowe wideo, na którym Wiesia wita się z Nadzieją. Okazuje się, że suczka była na tyle przejęta całą sytuację, że przyniosła w zębach pieluszkę dla maluszka.

Wiesia poznaje Nadzie. Pieluszki dostała dwa dni po porodzie. Miała je w swoim posłanku. Rozbroiła nas tym zagraniem totalnie! Ciputek oficjalnie została starszą siostrą

- napisała pod nagraniem Zborowska.

 

Wiesia jest z Zosią od stycznia 2017 roku. Celebrytka założyła jej nawet konto w mediach społecznościowych, gdzie systematycznie publikują przeróżne zdjęcia suczki. Widać, że aktorka  otoczyła Wiesię ogromną miłością, której z pewnością brakowało jej w schronisku.

 

Fanka: Inni powinni brać z was przykład

Wiesia jest ulubienicą internautów. Nic dziwnego, że fani nie kryli zachwytu i bardzo optymistycznie zareagowali na wzruszające nagranie.

Wiesia będzie najlepszą starszą siostrą!

- przyznała w komentarzu Agata Rubik, która jest sąsiadką Zosi.

Rozpłakałam się, gdy Wiesia przyniosła pieluszki. Macie cudowną psinkę.
Cudowna rodzinka, inni powinni brać z was przykład.
Oglądam i ryczę. Nasze czworonogi są mądrzejsze, niż niejeden człowiek. Pozdrowienia dla was
Wielkie brawo! Super, że nie uciszaliście Wieśki, jak zaczęła szczekać. Dla psa to bardzo ważne, żeby nie czuł się odtrącony po pojawieniu się maluszka w domu

- pisali internauci. 

 

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska pokazała zdjęcie po porodzie. Zwraca się do kobiet, które nie mogą zajść w ciążę. "Współodczuwam wasz ból"

Więcej o: