Paulina Krupińska pokazała zdjęcie po porodzie. Zwraca się do kobiet, które nie mogą zajść w ciążę. "Współodczuwam wasz ból"

Paulina Krupińska nieraz podkreślała, że zawsze chciała być matką. Dziś wyznała, że jednoczy się z kobietami, które nie mogą mieć dzieci. - Szczególnie myślę o tych kobietach, które pragnęły usłyszeć słowo mama, a nie jest im to dane. Tak bardzo współodczuwam wasz ból, tym bardziej że dzisiaj social-media zaleje fala pięknych zdjęć związanych z macierzyństwem - pisze na swoim profilu na Instagramie.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka to małżeństwo, które od lat gości w polskim show-biznesie. 33-latka rozpoczynała swoją przygodę z mediami podczas konkursów piękności, a teraz jest prezenterką telewizyjną. Od 2020 roku jest współprowadzącą programu Dzień Dobry TVN. Z kolei Sebastian Karpiel-Bułecka jest polskim wokalistą, muzykiem i skrzypkiem oraz członkiem formacji Zakopower. Są rodzicami dwójki dzieci: córki Antoniny urodzonej w 2015 roku oraz syna Jędrzeja, który jest trzylatkiem. Teraz Krupińska zabiera głos w mediach przy okazji Dnia Matki. Ma do przekazania fankom pewną wiadomość. Trzeba przyznać, że to bardzo miłe z jej strony. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska kupiła swoim dzieciom tylko jeden prezent na mikołajki. Wyjaśnia dlaczego

Paulina Krupińska zwraca się do niepłodnych matek: Tak bardzo współodczuwam wasz ból

Paulina Krupińska opublikowała na swoim profilu na Instagramie poruszający wpis, w którym przyznaje, że jej największym marzeniem od zawsze było macierzyństwo. Teraz jednoczy się z matkami, które są niepłodne i zawsze pragnęły potomstwa. 

Mamo - usłyszeć to słowo było spełnieniem moich marzeń. Wraz z pojawieniem się dzieci zaczęła się najpiękniejsza rola życia, oczywiście towarzyszy jej też strach, lęk o zdrowie czy przyszłość, ale miłość, jaka jej towarzyszy nie równa się niczemu innemu. Dzisiaj szczególnie myślę o tych kobietach, które pragnęły usłyszeć słowo mama, a nie jest im to dane. Tak bardzo współodczuwam wasz ból, tym bardziej że dzisiaj social-media zaleje fala pięknych zdjęć związanych z macierzyństwem. Drogie kobiety przytulam Was i życzę Wam dużo siły

- napisała pod zdjęciem Krupińska.

 

Paulina Krupińska będzie miała trzecie dziecko?

Paulina Krupińska jakiś czas temu w rozmowie z Party.pl utwierdziła fanów w przekonaniu, że wraz z mężem planują powiększenie rodziny. Kobieta często publikuje fotografie w mediach społecznościowych, na których widać, że rodzina jest naprawdę szczęśliwa.

Jesteśmy bardzo partnerskim związkiem. Jeśli ktoś tu rządzi, to Tośka – naszymi sercami! Oboje jesteśmy spełnionymi osobami – nie rywalizujemy. Uzupełniamy się i wspieramy. Dom jest przestrzenią, w której powinien panować spokój i miłość. To nie znaczy, że się nie sprzeczamy – czasem lecą wióry. W związku muszą być emocje

- dodała modelka w rozmowie z "Joy".

 

Teraz marzy o trzecim dziecku. Mimo tego prezenterka telewizyjna doskonale wie, z czym wiążę się pojawienie na świecie trzeciego dziecka. W związku z tym dodała, że na ten moment jest to spore wyzwanie. 

Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są

- powiedziała Paulina Krupińska w wywiadzie dla Party.pl.

 
Więcej o: