Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nowym wózkiem dla córki. Cena zaskakuje

Agnieszka Kaczorowska wybrała się z mężem i córkami na spacer. Przy okazji zaprezentowała nowy wózek dla Gabrysi. Trzeba przyznać, że jest naprawdę gustowny. Cena zaskoczy niejednego fana.

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca urodziła swoje drugie dziecko. Aktorka coraz chętniej zabiera głos w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo. Teraz pokazała, jaki wózek zakupiła dla swojej córeczki Gabrysi. 

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska pokazała wózek dla córki

Agnieszka Kaczorowska relacjonuje fanom pierwsze dni życia drugiej córeczki. Zdradza jak sobie radzi w roli mamy i pokazuje codzienne życie. Ostatnio celebrytka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z rodzinnego spaceru. Przy okazji pochwaliła się nowym wózkiem dla pociechy. 

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się wózkiem dla córkiAgnieszka Kaczorowska pochwaliła się wózkiem dla córki Instagram/agakaczor

Celebrytka nie zdecydowała się na wózek Cybex, który zazwyczaj wybierają największe polskie gwiazdy dla swoich dzieci. Kaczorowska postanowiła na nieco tańszy model i wybrała model Elegance by Roberto Verino marki Shom w czarno-pastelowych kolorach. Sprzęt posiada także liczne skórzane elementy oraz złote wstawki.  Według informacji, które zawarte są na stronie internetowej podanej przez aktorkę, model kosztuje ok. 3,6 tys. złotych. Trzeba przyznać, że cena jest dość wygórowana.

Agnieszka Kaczorowska pokazała wózek dla córkiAgnieszka Kaczorowska pokazała wózek dla córki Instagram/agakaczor

Zofia Zborowska pokazała pierwsze spotkanie córki Nadziei z psem WiesiąZborowska pokazała, jak jej pies poznaje córeczkę. Fanka: "Oglądam i ryczę"

Agnieszka Kaczorowska skomplementowała wyprawkę dla dziecka jeszcze przed porodem

Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu jako doświadczona mama opublikowała na Instagramie wpis dotyczący wyprawki dla swojej córeczki. Przy okazji gwiazda pokazała fanom dwa rodzaje łóżeczka. Jedno dzienne na kółkach i drugie, czyli tzw. dostawka przeznaczona na noc. 

Wiadomo, że noworodki głównie śpią i jedzą… i o tym miejscu do snu dzisiaj

- zaczęła Kaczorowska.

 

29-latka w dalszej części zdradziła, że jest bogatsza o doświadczenie i kupuje jedynie to, czego naprawdę potrzebuje. Podkreśliła, że jest to także zależne od aktualnego miejsca zamieszkania.

Teraz inaczej przygotowujemy wiele rzeczy niż za pierwszym razem. Głównie ze względu na to, że wiemy, co nam się sprawdziło, czego potrzebujemy, ale też ze względu na fakt, że mieszkamy w innym miejscu i ta codzienność będzie inaczej wyglądać

- zdradziła Kaczorowska.

Żona Macieja Peli opowiedziała o zastosowaniach łóżeczek. 29-latka podkreśliła, że dzienne łóżko będzie służyło jedynie do spania i odpoczynku na parterze domu w przestrzeni dziennej. Dodała, że nie chce, aby dziecko leżało na kanapie, bowiem ważne jest dla niej, aby starsza córeczka Emilka miała miejsce do swobodnej zabawy. Nocne łóżko będzie stało przy łóżku rodziców, którzy w każdej chwili będą mogli zajrzeć do małej.

Weronika RosatiWeronika Rosati pozuje z 4-letnią córką. Fanka dziwi się: Wow to smoczek?

Kaczorowska nie zapomniała pochwalić się swoimi ulubionym dodatkami takimi jak: kocyki, rożki, śpiwory, lampa nocna, organizer na przybory do przewijania nocnego czy ochraniacze. Nad tymi ostatnim przyrządami zatrzymała się nieco dłużej i zwróciła uwagę na bezpieczeństwo noworodka.

Poza tym wchodzą w grę kwestie bezpieczeństwa. W tym łóżeczku na dzień, mając Malutką cały czas na oku, nie boję się zostawić tego ochraniacza, a na noc oczywiście nic do łóżeczka nie zamierzam dokładać

- dodała.

Więcej o: