Robert Lewandowski zdobył kolejny tytuł. Tym razem jednak poza boiskiem

Robert Lewandowski ma na swoim koncie kolejny sukces - zdobył tytuł magistra wychowania fizycznego. Jest prymusem - egzamin magisterski zdał na piątkę.

Robert Lewandowski, nasz najlepszy piłkarz, odnosi sukcesy nie tylko na boisku. Właśnie zdobył tytuł magistra wychowania fizycznego, otrzymując z egzaminu magisterskiego ocenę bardzo dobrą. Robert Lewandowski uczył się i bronił w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie w Warszawie. Piłkarz na kierunek studiów wybrał wychowanie fizyczne o specjalizacji trenersko-menadżerskiej. Z pewnością, z racji swojego doświadczenia piłkarskiego, było mu znacznie łatwiej niż innym studentom. Zapewne jednak dużo trudniej było znaleźć czas na edukację. Właśnie z tego powodu jego sukces na polu naukowym cieszy tak bardzo. 

Robert Lewandowski zdobył tytuł magistra

Sukcesem Roberta Lewandowskiego pochwaliła się szkoła na swoim profilu na Facebooku. Umieściła zdjęcie świeżo upieczonego magistra wraz z opisem:

Wczoraj „czwórka” z Herthą Berlin a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał na piątkę egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Nowo upieczony magister wychowania fizycznego zakończył edukację akademicką. Serdecznie gratulujemy.

Sukces w innej dziedzinie niż piłka nożna

Chodzi oczywiście o niedzielny mecz Bayern-Hertha, w którym kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski strzelił wszystkie cztery gole.

Żona Roberta, Anna Lewandowska i jego dwie córki - trzyletnia Klara i kilkumiesięczna Laura, z pewnością są dumne z taty. Zresztą Robert wciąż daje im do tego kolejne powody. Ten jednak jest szczególny, bo to sukces w zupełnie innej dziedzinie niż ta, gdzie Robert Lewandowski najlepiej się realizuje. Możemy się domyślać, że żona wspierała piłkarza w pomyśle ukończenia edukacji, bo nie od dziś wiemy jak bardzo jest ambitna i pracowita.

Zobacz wideo Szkoły nie są gotowe na drugą falę pandemii. Krytyczna ocena nauczycieli
Więcej o: