Agata Rubik relacjonuje rodzinne wakacje. Obserwatorka: Te wasze dzieci ciągle tylko z komórką. Odpowiedziała

Agata i Piotr Rubik wypoczywają z dziećmi na wakacjach. Modelka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z gorącego urlopu. Jedna z fanek zauważyła, że dzieci Rubików cały czas używają komórki.

Modelka Agata Rubik to żona kompozytora Piotra Rubika, mama Heleny i Alicji. Gwiazdy tworzą szczęśliwą parę. Często pokazują na Instagramie, jak wygląda codzienne życie rodziny. Widać, że wspólny czas sprawia im dużo radości. Od kilku dni na instagramowych profilach celebrytów możemy oglądać relację z rodzinnych wakacji w chorwackim Dubrovniku. 

Agata i Piotr Rubik przebywają na wakacjach 

Jeszcze niespełna pół roku temu rodzina Rubików wypoczywała w odległym i ciepłym miejscu, w Australii. Teraz zdecydowali się spędzić urlop trochę bliżej. Skorzystali z poluzowanych obostrzeń i wybrali gorącą Chorwację. Modelka ze szczegółami relacjonuje rodzinne wakacje. Widzimy, że uśmiech nie znika z twarzy całej rodziny. 

 

Fanka: "... te wasze dzieci ciągle tylko z komórką"

Obserwatorzy chętnie komplementują Rubików. Najczęściej zauważają, że rodzina jest niezwykle naturalna. Fani widzą również podobieństwo córek do rodziców. 

Oczy jedna ma po mamie, druga po tacie
Alunia czysta mama, a Helenka bardziej do taty podobna - śliczne dziewczynki
Helenka bardzo podobna do taty, a Ala to cała mamusia

- pisali internauci. 

Jedna z obserwatorek zwróciła uwagę, że córeczki non stop, korzystają z telefonu. 

Fajna rodzinka, ale tak mam wrażenie, ze te Wasze dzieci ciągle tylko z komórka

- twierdzi kobieta. 

Agata uznała, że odpowie fance. Zamieściła ironiczny komentarz.

Wrażenie często jest mylne

Pod zdjęciem wywołała się prawdziwa burza. Fanki zaczęły bronić modelki, twierdząc, że na filmikach nigdzie nie widać telefonów komórkowych w dłoniach dziewczynek. Inni pisali, że wpływ mają na to wyłącznie rodzice.

Niby tak, ale to rola rodzica ograniczanie czasu spędzonego na komórce
Na żadnym filmiku nie widać, żeby dzieci miały komórkę. Nawet gdyby miały, to co z tego? Rodzice, którzy zabierają dzieci na całe dnie do galerii handlowych, np. w weekendy, to te dzieci też ciągle siedzą w telefonach w ręku, bo co niby mają robić?

Modelka dodała kolejną refleksję. 

Oczywiście, że wszystko zależy od rodziców. Helenka ma telefon, Ala nie ma. Dajemy im sporadycznie, właściwie to tylko w wakacje i podczas weekendów. Właściwie tylko do oglądania ściągniętych wcześniej filmów

- wyjaśniła żona Piotra Rubika. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć bajecznych wakacji!

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Piotr i Agata Rubikowie o udziale w programie "Ameryka Express"
Więcej o: