Paweł Małaszyński pokazał syna. Ma 16 lat i wygląda jak kopia ojca

Paweł Małaszyński opublikował zdjęcie z synem na Instagramie. Towarzyszy mu wzruszający, poetycki wpis. Przystojny 16-latek jest bardzo podobny do taty.

Paweł Małaszyński pokazał swojego syna

Paweł Małaszyński opublikował wzruszające zdjęcie z synem, Jeremiaszem. Aktor na co dzień raczej unika publikacji takich fotografii. Zdarzają się jednak wyjątki. Jego 16-letni syn jest przystojnym młodzieńcem. Podobiznę do ojca widać na pierwszy rzut oka. Paweł Małaszyński pod zdjęciem napisał poruszające słowa nawiązujące do Dnia Ojca.

Oddałem mu swój prawy bark. I Oddałem mu swą naiwność. By dryfował pomiędzy brzegami. By szybował w koronach chmur. Bezwstydnie... Bycie ojcem zdaje się czasem czymś więcej, niż można unieść, więc... Wyrasta ci silny szkielet skrzydeł byś przefrunął ponad własną słabością... Dla Dziecka. Wszystkim Ojcom. Howgh!

Obserwatorzy byli zachwyceni, że aktor w końcu ujawnił trochę prywaty. Fani nie kryją wzruszenia i licznie komentują zamieszczoną fotografię.

Wzruszyłeś opisem .... w punkt
Ile troski w Pana dotyku, tyle szacunku w postawie Pańskiego Syna. Metafizyka.
Niesamowicie piękne zdjęcie, a przekaz pod zdjęciem jeszcze piękniejszy... Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, Panie Pawle, mam głębokie przeczucie, że jest Pan świetnym ojcem... Pozdrawiam
 

Paweł Małaszyński: Ile dzieci ma Paweł Małaszyński?

Paweł Małaszyński jest mężem Joanny Chitruszko, która jest tancerką, choreografką i pedagogiem. Para ma dwójkę dzieci - syna Jeremiasza oraz 6-letnią córkę Leę. 

Nigdy nie traktowałem mojego syna jak dziecko, zawsze starałem się być wobec niego bardzo szczery i mówić, co mnie boli. Nie lubię tajemnic. Jestem nadopiekuńczy. (...) Jestem w stanie oddać życie za swoje dzieci

- powiedział Paweł Małaszyński w programie Dzień Dobry TVN. 

W rozmowie z Mateuszem Hładkim aktor przyznał, że w przeszłości nie poświęcał zbyt dużo czasu swoim dzieciom i żonie. Teraz za wszelką cenę chcę nadrobić stracony czas. 

Nadrabiam ten czas, kiedy Jeremiasz był mały, kiedy dużo pracowałem i chciałem się rozwijać w zawodzie. Teraz mam wyciszony okres i jestem dla rodziny 

Paweł Małaszyński robi wszystko, aby jego dzieci były szczęśliwe. Może chciałby, aby poszły w jego ślady? Mają dobry start, ale czy to wykorzystają? 

 
 

Przeczytaj także:

Więcej o: