Katarzyna Glinka pokazała, jak naprawdę wygląda macierzyństwo. Niewiele polskich mam pokazuje się w takim wydaniu

Katarzyna Glinka jest świeżoupieczoną mamą. Urodziła syna o imieniu Leo. Jak się okazuje wczesne macierzyństwo daje we znaki. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym twierdzi, że "sen to luksus".

Katarzyna Glinka zawsze starała się chronić swoją prywatność. Na próżno było szukać jej zdjęć z ciążowymi krągłościami, czy szalonymi relacji z zachciankami przyszłej matki. Przez długi czas nie mówiła, w którym miesiącu jest oraz nie zdradziła płci i imienia dziecka. Teraz, zaledwie kilka tygodni po porodzie dzieli się z fanami zdjęciem z synkiem i mówi jak wygląda prawdziwe wczesne macierzyństwo. 

Katarzyna Glinka o tym, że sen jest prawdziwym luksusem

Katarzyna Glinka od miesiąca jest szczęśliwą mamą dwóch synów. W 2012 roku przyszedł na świat syn - Filip, zaś miesiąc temu aktorka serialu "Barwy Szczęścia" urodziła kolejnego potomka o imieniu Leo. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych, jaki wózek wybrała dla niemowlęcia oraz powiedziała jak wygląda jej życie po porodzie. Po nieprzespanej nocy opublikowała zdjęcie z maleństwem na piersi i pokazała jaka jest rzeczywistość. Każda mama to doskonale rozumie.

Kiedy mało sypiasz.. Instagram vs rzeczywistość

- napisała na Instagramie.

Katarzyna GlinkaKatarzyna Glinka screen Instagram / @katarzynaglinka

 

Katarzyna Glinka o nieszablonowym macierzyństwie

Katarzyna Glinka znana jest z tego, że bardzo strzeże swojej prywatności. Jak się okazało zrobiła wyjątek. Podzieliła się z fanami wieścią o nurkowaniu w ciąży podczas wakacji w Izraelu. Opublikowała zdjęcie na Instagramie. Specjalny strój nurka podkreślił jej krągłości. Gwiazda podzieliła się wówczas sentencją o swoim podejściu do dzieci oraz jaką matką chce być dla nich. Katarzyna Glinka oznajmiła, że chcę być dla swoich pociech najlepszą przyjaciółką. Razem będą spełniać marzenia i dążyć do postawionych sobie celów, a przy tym nie będą nikogo krzywdzić. 

Crazy Mom i taką właśnie chcę być! Chcę, żeby moje dzieci widziały we mnie kobietę, która nie żyje według schematów. Chcę, żeby wiedziały, że mogą wszystko - oczywiście nie krzywdząc innych:) Że ograniczenia i ramy, w których się zamykamy są tylko w naszych głowach. Chcę, żeby wiedziały, że zawsze będę ich wspierać i pokazywać im świat bez ograniczeń. Peace and love
 

Aktorka dodała, dlaczego zdecydowała się na nurkowanie w stanie błogosławionym. Reakcja internautów była pozytywna. Aktywność fizyczna podczas ciąży jest bardzo ważna. Jednym z najlepszych przykładów energicznej mamy jest Anna Lewandowska. Wszyscy znamy żonę Roberta Lewandowskiego, która nawet przed samym porodem spędzała dużo czasu na siłowni.

Przeczytaj więcej: Anna Lewandowska o ćwiczeniach w ciąży: Lekarz prowadzący powinien stwierdzić, czy nie ma przeciwwskazań

Kim jest Katarzyna Glinka?

Katarzyna Glinka jest popularną polską aktorką filmową i telewizyjną. Widzowie z pewnością kojarzą ją z roli Kasi z serialu "Barwy szczęścia". Pojawiała się także w innych polskich produkcjach takich jak: "Klan", "Na dobre i na złe", czy w filmie "Och, Karol 2". Według "Forbes" w 2010 roku 43-latka zajęła pięćdziesiąte miejsce ze stu nominowanych gwiazd na najcenniejszą polską celebrytkę. Prowadziła teleturniej "Fort Boyard" oraz tańczyła w pierwszej edycji słynnego show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Wybitnym osiągnięciem jest zajęcie drugiego miejsca w jedenastej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktualnie ma dwójkę dzieci.

 

Przeczytaj także:

Więcej o: