Gang Słodziaków w Biedronce. Padł rekord nowej akcji. Klient kupił maskotkę już minutę po północy

Gang Słodziaków znowu w Biedronce. Akcja cieszy się równie dużą popularnością, co Gang Świeżaków. Już zaledwie minutę po północy pierwszy klient kupił maskotkę.
Zobacz wideo

Akcja Gang Słodziaków rozpoczęła się 26 sierpnia. Już minutę po północy zjawił się pierwszy klient, który kupił w całodobowym sklepie Biedronka w miejscowości Stegna (woj. pomorskie), sarenkę Hanię i książkę opowiadającą o przygodach Gangu. Następny był klient dyskontu z Tomaszowa Mazowieckiego (woj. łódzkie). On kupił dzięcioła Dominika o godzinie 2:17. Kolejny klient Biedronki z samego rana - o godz. 5:43 w Braniewie (woj. warmińsko-mazurskie) kupił dwie maskotki: borsuka Bartka i sarenkę Hanię. 

Imiona Słodziaków z Biedronki

W tym roku, w ramach akcji Gang Słodziaków pojawiły się nowe maskotki: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik i sarenka Hania. Do dużych Słodziaków, dołączyli też Juniorzy - lisek Lucuś, pszczółka Pola, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek, sówka Zosia, zajączek Zuzia. Fani akcji Biedronki niektórych z nich kojarzą z poprzedniej odsłony Gangu Słodziaków.

Zarówno pluszaki, jak i książki można zdobywać bez dodatkowych opłat dzięki regularnym zakupom w Biedronce.

Gang Słodziaków 2019. Jakie są zasady akcji?

Aby wziąć udział w akcji Gang Słodziaków, wystarczy zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce i umieścić je na specjalnych kartach kolekcjonerskich. Naklejki będzie można kolekcjonować do 17 listopada, a pluszaki i książkę odebrać do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Jak otrzymać Słodziaka?

Słodziaka (cena regularna to 49,99 zł/szt.) można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek. Po zebraniu 40 naklejek można kupić pluszaka za 19,99 zł/szt. lub otrzymać za darmo Słodziaka Juniora. 

Ile naklejek zebrać, żeby otrzymać książkę?

Książkę "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków", którą można kupić w sklepie w regularnej cenie 9,99 zł/szt., można otrzymać za 15 naklejek

Naklejki można dostać za każde wydane w Biedronce 40 złotych. Zbieranie ich może być jeszcze szybsze dzięki dodatkowym punktom, które są przyznawane za:

  • zakupy z zarejestrowaną kartą lojalnościową "Moja Biedronka" - dodatkowy jeden punkt,
  • zakup warzyw lub owoców - jeden punkt,
  • zakup produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł - jeden punkt. Dodatkowe punkty są przyznawane wyłącznie do transakcji spełniających kryterium zakupów 40 zł.

Przykładowo: za zakupy z kartą "Moja Biedronka" na kwotę minimum 40 zł, wśród których będzie przynajmniej jedno warzywo lub jeden owoc oraz produkty specjalne o wartości minimum 10 zł, otrzyma się cztery naklejki (czyli cztery punkty).

Więcej o: