Nauczycielka upomniała Darię Ładochę w czasie zebrania. "Musiałam się przesiąść"

Za nami już pierwszy miesiąc nauki, a część rodziców miała już okazję spotkać się z nauczycielami swoich dzieci. Daria Ładocha przyznała w "Dzień dobry TVN", że popełniła faux pas w czasie jednego z zebrań i została upomniana przez nauczycielkę. Poszło o telefon.

Więcej historii rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

W ciągu ostatniego miesiąca uczniowie zdążyli już zdobyć sporo ocen, a rodzice spotkali się z nauczycielami, żeby nie tylko porozmawiać o postępach swoich dzieci w nauce, ale także wybrać trójkę klasową rodziców i przedyskutować wyzwania związane z nowym rokiem szkolnym.

Zobacz wideo Daria Ładocha o zajęciach dodatkowych dla córek. "Dziecko w tygodniu nie widzi rodzica"

"Dzień dobry TVN" przygotowało materiał na temat spotkań z nauczycielami i poprosiło dziennikarzy o podzielenie się swoimi doświadczeniami z wywiadówek. Zabrała głos m.in. Daria Ładocha, mama dwóch córek - Laury i Klary. Okazało się, że prezenterka podpadła nauczycielce.

Daria Ładocha została upomniana w czasie zebrania

Podczas zebrania w szkole, nauczycielka córki Ładochy odczytywała regulamin szkoły. Jak można sobie wyobrazić, trochę to trwało. Daria zerknęła w trakcie na telefon i ... przez chwilę nieuwagi podpadła wychowawczyni dziecka.

Musiałam przesiąść się do tyłu. Niechcący [...], zerknęłam w telefon i włączyła mi się gierka. Widziałam, że inni tatusiowe też się przyłączyli i była taka loża klikających. Pani powiedziała, że te regulaminy, jeśli je już znam, to, żebym się przesiadła

- opowiadała.  

A wy, jakie macie doświadczenia z zebrań w szkole? Podzielcie się nimi, wysyłając maila na edziecko@agora.pl.

.Teenage,Girl,In,Difficult,Mood,With,Angry,Mom.Przyznała, że nienawidzi swojej nastoletniej córki i wywołała burzę. "Mam już tego dość"

Więcej o: