Jest plus size i zaszła w ciążę. Była naprawdę zdziwiona, jak wygląda jej brzuch. "To normalne"

Ciąża to ogromny wysiłek dla organizmu kobiety, który mocno się w tym okresie zmienia. Zwłaszcza brzuch, który w miarę rozwoju dziecka rośnie do niekiedy naprawdę monstrualnych rozmiarów. A jak to wygląda w przypadku kobiety plus size? Ta mama pokazała w mediach społecznościowych, jak to wyglądało u niej.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Co warto wiedzieć o okresie ciąży? Na częste pytania odpowiada położna

Leah jest świeżo upieczoną mamą plus size, która w swoich filmikach na TikToku pokazuje, że każdy brzuch ciążowy jest normalny. Nieważne, czy jest idealnie okrągły, czy z dodatkowymi fałdkami. W takiej sytuacji jest wiele kobiet, które są wdzięczne Leah za jej szczerość i wsparcie. 

Jest mamą plus size. Pokazała jak wyglądała w ciąży

Leah prowadzi konto na TikToku, gdzie udokumentowała swoją ciążę. Od początku pokazywała swój brzuch i mówiła, że to jest normalne i każdy jest inny. Publikowała nagrania aż do porodu, jak i tuż po nim, jednocześnie prezentując, jak wygląda. Cały czas powtarzała innym kobietom, że są piękne, bez względu na to, jaki kształt mają ich brzuchy ciążowe. Budujące słowa Leah okazały się bardzo ważne dla wielu mam, które w jej filmikach znalazły pocieszenie i ogromne wsparcie. 

Ciężarna plus size. Filmiki są ogromnym wsparciem dla innych mam

Ciążowe nagrania Leach zostały bardzo ciepło przyjęte przez internautki, które były załamane tym, jak wyglądają. Dzięki jej filmikom odzyskały pewność siebie i poczuły się o wiele lepiej w swoich ciałach (za portalem The Sun) - "Jak ja chciałam zobaczyć inne kobiety takie jak ty i ja, gdy byłam w ciąży… Dziękuję ci za ten filmik", "Jestem w ciąży i też jestem plus size, dzięki tobie czuję się serio o niebo lepiej. Brak idealnie okrągłego brzuszka mnie załamywał", "Podczas pierwszej ciąży bardzo mnie dobijało to, że nie mam idealnie okrągłego brzucha. Teraz, w drugiej ciąży czuję się dzięki tobie o wiele lepiej", "Czuję się podobnie. Mam wręcz wrażenie, że nasze brzuchy to bliźniaki. Teraz jestem w 33 tygodniu ciąży.", "Bóg ci zapłać mamusiu. Sprawiłaś, że mnóstwo mam na całym świecie podczas ciąży czuje się świetnie w swoim ciele. Kochamy Cię". - pisały wzruszone internautki pod jej filmikami. 

Więcej o: