Dziewczynka przechodziła przez przejście dla pieszych. To, co zrobił kierowca szokuje

Kamera z monitoringu zarejestrowała scenkę do której doszło na przejściu dla pieszych. Dziewczynka przechodziła przez jezdnię, gdy nagle samochód gwałtownie ruszył. Było o włos od tragedii.

TikTok to aplikacja multimedialna pozwalająca na nagrywanie, publikowanie i oglądanie krótkich filmików. Początkowo zyskała na popularności za sprawą układów tanecznych w wykonaniu celebrytów i nastolatków, ale szybko przybyło na niej o wiele więcej treści.

Dramatyczna sytuacja na przejściu dla pieszych

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Maluch wkłada na siebie bieliznę mamyDziecko otworzyło szafę z bielizną mamy. "Może pomylił strony?"

Zobacz wideo Chciał zostać inżynierem, ale został jednym z najpopularniejszych polskich tiktokerów. "Rodzice nie byli zadowoleni, że rzuciłem studia"

Obecnie na TikToku można znaleźć wszelkie poradniki i tutoriale, nagrania z udziałem ekspertów (np. prawników, lekarzy, psychologów), zabawnych skeczy i scenek rodzajowych, fragmenty w znanych filmów i seriali oraz materiały autorstwa rodziców.

Na TikToku udostępniono nagranie z kamer z monitoringu przy jednej z dróg. Sytuacja, która wydarzyła się wracającemu ze szkoły dziecku, powinna być dla nas przestrogą. Na filmiku widać dziewczynkę w różowej kurtce z plecakiem, która czekała aż samochody zatrzymają się przed przejściem dla pieszych. Jeden pojazd faktycznie przystanął. Za nim jechał jednak drugi, który pędził i w niego uderzył. Po stłuczce na chwilę przystanął, jednak zaraz znowu ruszył, nie przejmując się ani kolizją, ani idącym dzieckiem. Na szczęście dziewczynka zachowała ostrożność i zatrzymała się, gdy kierowca raptownie odjechał. 

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy. Zachowanie kierowcy oburzyło internautów i przyznali, że było o włos od tragedii.

Ale mądra dziewczynka
Niestety, często praktykowane przez kierowców ciągle się spieszących
Uciekł z miejsca kolizji
Dziewczyna dobrze zareagowała. Kierowca w białym samochodzie też
Widziałem podobne sceny na przejściach dla pieszych. Lepiej ustawiać sygnalizację świetlną
Nie zachował dystansu, nie zatrzymał się, uciekł z miejsca zdarzenia
Przydarzyła mi się taka sytuacja
Boję się takich sytuacji. Szczególnie, gdy podjeżdża duży samochód, a za nim leci osoby i widzę, że nie zwalnia

- pisali.

ElsaDziewczynka dała występ w salonie. Wszyscy patrzą na minę brata. "Zdębiał"

Więcej o: