Agata Rubik z zaskakującym wyznaniem o macierzyństwie: Wcale nie lubię dzieci

Agata Rubik zaszła w ciążę, gdy miała zaledwie 22 lata. W najnowszym wywiadzie zdradza, że było to podczas podróży poślubnej, a sama wizja rodzicielstwa ją przerażała. Przy okazji pokusiła się o szczere wyznanie o tym, że nie lubi maluchów i nie rozpływa się na ich widok. - Nie ciągnie mnie do dzieci - dodała Rubik.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Agata Rubik jest żoną polskiego kompozytora Piotra Rubika, a także szczęśliwą mamą Heleny i Alicji. Gwiazdy tworzą udaną parę. Chętnie pokazują na Instagramie, jak wygląda ich codzienne życie. Tym razem Agata w podcaście Żurnalisty opowiedziała o staraniach o dziecko i podejściu do dzieci. Jej wyznanie zaskakuje. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o swoim życiu, kiedy została matką. "Bardzo się zmieniłam pod wpływem macierzyństwa"

Agata Rubik o początkach w ciąży: Byłam przerażona

Agata Rubik w najnowszej rozmowie z Żurnalistą przyznała, że nie wspomina dobrze początków swojej ciąży. Choć para od początku planowała wspólne potomstwo, to nie sądzili, że tak szybko uda im się spełnić swoje marzenie. Agata zaszła w ciążę podczas podróży poślubnej i była wówczas bardzo zaniepokojona i zestresowana. 

Jak zaszłam w ciążę, to byłam przerażona, że to tak szybko wyszło. Bo to było tak, że byliśmy w podróży poślubnej i akurat Piotr miał urodziny 40. Na zasadzie "takie bym miał marzenie, zobaczymy jak będzie". No i się przytrafiło

- wyznała żona Piotra Rubika i pokusiła się o szczere wyznanie dotyczące rodzicielstwa. Agata wyznała, że nie lubi dzieci. 

Ja w ogóle nie lubię dzieci. Nie jestem tym typem osoby, co jak zobaczy dziecko malutkie, to o mogę na ręce. Nie ciągnie mnie do dzieci

- dodała, przyznając, że nie rozpływała się na widok maluchów.

 

Agata Rubik zaskoczyła szczerym wyznaniem. "Rodzina nam się powiększyła"

Agata Rubik niedawno oświadczyła na Instagramie, że właśnie powiększyła jej się rodzina. Celebrytka już od jakiegoś czasu zabiegała o nowego członka rodziny. Jak dowiadujemy się z Instagrama, do ich rodziny dołączyła suczka będąca australijskim labradoodlem. Celebrytka zdradziła, w jakiej hodowli kupili szczenię.

Rodzina nam się powiększyła, ale synka jak nie było, tak nie ma. Czekaliśmy na nią długo i oto jest. Poznajcie Coogee

- napisała pod rodzinnym zdjęciem. 

 

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy pokazała twarz syna. 'In vitro daje szansę'Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy pokazała twarz syna. "In vitro daje szansę"

Więcej o: