Aleksandra Żebrowska dementuje plotki o płci dziecka. Szuka imienia. Fani proponują: Inflacja

Aleksandra Żebrowska w żartobliwy sposób odniosła się do licznych plotek mediów o płci dziecka. Gwiazda zamieściła intymne zdjęcie na Instagramie i poprosiła o pomoc w wyborze imienia dla pociechy. Niektóre propozycje imion od fanów to niezłe pomysły. Wśród nich pojawia się nawet "Inflacja".

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski niebawem powitają na świecie czwarte dziecko. Jakiś czas temu właścicielka marki "Francis&Henry"  podzieliła się z fanami radosną nowiną na Instagramie i pokazała zdjęcie testu ciążowego, tłumacząc, że nie jest to test na COVID-19.

#toniecovid #tomichał

- zdradziła celebrytka. Teraz żona Żebrowskiego jest już w zaawansowanej ciąży i poród zbliża się wielkimi krokami. Pojawiają się już pierwsze spekulacje w sieci dotyczące płci i imienia dziecka. Żebrowska chętnie komentuje liczne plotki. 

Zobacz wideo "Sonia?! To nie jest imię dla człowieka!". Rodzice opowiadają, jak wybierali imię dla dziecka

Aleksandra Żebrowska komentuje doniesienia mediów o płci dziecka. "Nieprawdziwe informacje informatora"

W miniony weekend w sieci pojawiły się nagłówki nawiązujące do tego, że Aleksandra Żebrowska spodziewa się kolejnego syna. Szybko okazało się, że są to wyłącznie plotki. Żona Żebrowskiego zamieściła na Instagramie wpis, w którym poinformowała o fałszywych informacjach. 

Aleksandra Żebrowska dementuje plotki o płci dziecka. Szuka imienia. Fani proponują: InflacjaAleksandra Żebrowska dementuje plotki o płci dziecka. Szuka imienia. Fani proponują: Inflacja Instagram, screen: @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska dementuje plotki o płci dziecka. Szuka imienia. Fani proponują: InflacjaAleksandra Żebrowska dementuje plotki o płci dziecka. Szuka imienia. Fani proponują: Inflacja Instagram, screen: @olazebrowska

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno podobna sytuacja miała miejsce, kiedy media zaczęły rozpisywać się o kolejnej ciąży Żebrowskiej, tłumacząc, że ta urodzi czwarte dziecko. Sama zainteresowana również zabrała głos i wówczas wytłumaczyła, że nie jest to jej czwarta, a ósma ciąża. Wcześniej właścicielka marki "Francis&Henry" kilkukrotnie poroniła. 

Aleksandra ŻebrowskaŻebrowska: "Nie jestem w czwartej, a w ósmej ciąży". Przypomina o stratach

Aleksandra Żebrowska rozpoczęła poszukiwania imienia dla dziecka. Propozycje fanów rozśmieszają

Aleksandra Żebrowska niedługo później opublikowała na Instagramie wpis, na którym eksponuje ciążowy brzuch. Przy okazji gwiazda poprosiła fanów o pomoc w doborze imienia dla swojej pociechy. 

Podobno "tym razem będzie chłopak" to dajcie jakieś pomysły na imię dla dziewczynki

- napisała pod zdjęciem. 

 
Stanisława, a w razie czego to będzie Staś.
Do Żebrowskich pasuje mi jakoś tylko Helena
Tradycja!
Po polskiemu Bożena albo Krystyna. Aczkolwiek Oleńka też pięknie!
Potwierdzone info, że Aleksander, ale może być też Michalina.
U mnie miała być Maja, ale jest Aleksander.
Michalina, ale lepiej Teodor skoro to chłopak

- czytamy w komentarzach. Jedna z fanek postanowiła podpowiedzieć Żebrowskiej, że najlepszym imieniem dla córki będzie to, które skojarzy się z obecnymi czasami i cenami w polskich sklepach:

Inflacja to będzie piękne imię dla dziewczynki.

DzieckoRzadkie imiona męskie. 15 lat temu były hitem. Dziś prawie nikt ich nie wybiera

Nietypowe imiona nadawane w 2020 roku

W 2020 roku kilkoro rodziców chciało nazwać dzieci w nietypowy sposób. Niekiedy urząd stanu cywilnego odmawia nadania takich imion. Kierownik urzędu stanu cywilnego odmówił natomiast nadania dziewczynce imienia Toshiba, a chłopcu – Sosnowiec. Jak informuje Onet, rzeczniczka urzędu miasta Katowice Ewa Lipka powiedziała:

Mijający rok zdominował koronawirus, na szczęście żaden z rodziców w Katowicach nie chciał nazwać swojego dziecka Pandemia, Sars, Covid czy Kwarantanna, choć w innych częściach Polski podobno takie pomysły się pojawiały. Ten rok w naszym mieście należał zdecydowanie do Julii i Franciszka.

Zarejestrowano jednak inne nietypowe imiona: Aurora, Mila, Flora, Megan, Dylan, Al czy dobrze znany na Ukrainie Taras.

Choć są imiona nawiązujące do nazw geograficznych, to nie są one wprost nazwami np. miast. Dlatego nie zarejestrowano imienia Sosnowiec, choć z miastem chętnie współpracujemy i się lubimy. Gdyby ktoś chciał zarejestrować imię Katowice, decyzja również byłaby odmowna

- dodała Ewa Lipka.

Imiona damskie, które nosi najwięcej PolekTe imiona nosi najwięcej Polek. Są hebrajskie lub greckie o wyjątkowych znaczeniach

Więcej o: