Anja Rubik chciałaby zostać mamą? Zdradziła, co wpłynęło na jej podejście do macierzyństwa

Anja Rubik w najnowszym wywiadzie zdradziła, że coraz częściej myśli o macierzyństwie. Modelka podkreśla, że myśli o nowej roli, to głównie zasługa tego, że ma przy sobie odpowiednią osobę. Zaznacza jednak, że obecne czasy nie sprzyjają wychowywaniu dzieci. - Byłam w Ukrainie, byłam we Lwowie, pracuję z organizacjami, obserwuję, co się dzieje z naszą planetą - mówi Rubik w rozmowie z Pudelkiem.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Anja Rubik to popularna polska modelka. Na co dzień realizuje się także jako prezenterka telewizyjna i działaczka społeczna. Ostatnio wydała książkę #SEXEDP, która porusza tematykę seksualną bez pruderii czy tematów tabu. Rubik pisze w podręczniku o dojrzewaniu, miłości i seksie. Zaznacza, że do poradnik kierowany jest w pierwszej kolejności do ludzi młodych. Odpowiada na pytania, kiedy jest dobry czas na inicjację seksualną, jak się do niej przygotować i jak zabezpieczyć się przed ciążą oraz chorobami przenoszonymi drogą płciową. Choć sama rzadko mówi o sprawach prywatnych, to teraz otwiera się na temat rodzicielstwa. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela: Przy jednym dziecku był high life

Anja Rubik chciałaby zostać matką. "Myślę o tym, żeby dać życie małemu człowiekowi"

Anja Rubik dotychczas pilnie broniła swojej prywatności i rzadko wypowiadała się na temat swoich planów osobistych. Modelka związana jest z fotografem Adrianem Steirnem, o którym chętnie mówi w wywiadach i zawsze przyznaje, że jest z nim bardzo szczęśliwa. W najnowszej rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że choć zdaje sobie sprawę z tego, że czasy są ciężkie, to coraz częściej myśli o tym, żeby zostać matką. Podkreśliła, że przeraża ją sytuacja na Ukrainie i to, co dzieje się u nas na świecie. 

Mnie to bardzo zaskoczyło. Logicznie myśląc powinno być na odwrót. Byłam w Ukrainie, byłam we Lwowie, pracuję z organizacjami, obserwuję, co się dzieje z naszą planetą i to nielogiczne, że myślę o tym, żeby dać życie małemu człowiekowi, który wkroczy w świat... No właśnie - nie wiadomo jaki. To chyba nasza biologia, zwierzęce przeżycie

 - powiedziała modelka i zaznaczyła, że w końcu trafiła na osobę, która sprawiła, że modelka na poważnie zaczęła myśleć o macierzyństwie, a także o tym, aby w końcu założyć szczęśliwy dom:

To wszystko jest połączone. Trafiłam na osobę, z którą wyobrażam sobie, że mogłabym mieć dziecko. Nowe życie daje też nową nadzieję. Takiej malutkiej nadziei teraz potrzebuję.
 

"Zaczęliśmy od przyjaźni, spotykaliśmy się dość długo, ale każde z nas miało własne życie"

Anja Rubik jakiś czas temu w rozmowie z Vivą opowiedziała o nowym związku. Zapewniła, że jest "bardzo szczęśliwa" i jest to dojrzała i zdrowa relacja. 

Spotkaliśmy się w dobrym momencie, jestem dojrzalsza, już wiem, czego nie chcę – mówi o nowym związku Anja Rubik. – Po różnych doświadczeniach wiem, co mi pasuje, a co się nie sprawdzi. Nie muszę godzić się na żadne życiowe kompromisy, tylko małe, jak na przykład buty porozrzucane w korytarzu, które nie powinny tam leżeć, ale… leżą. I niczego to nie zmienia (śmiech). Bardzo się wspieramy, uzupełniamy, rozumiemy. To jest piękny związek, muszę przyznać.

Modelka przyznała, że nowy związek zrodził się z udanej przyjaźni: 

Zaczęliśmy od przyjaźni, spotykaliśmy się dość długo, ale każde z nas miało własne życie. Jakiś czas temu zaczęliśmy wspólne i… bardzo gładko to poszło. Pokochaliśmy się. Teraz krążymy między Południową Afryką a Europą. Wynajęłam moje mieszkanie w Nowym Jorku i w Paryżu, szukam nowej bazy.

Weronika Rosati z córkąWeronika Rosati odpowiada fance, dlaczego mówi do córki po angielsku. "Spokojnie"

Więcej o: