Aleksandra Żebrowska wspomina rozmowę z synem. "Mamo, wiem, że musiałaś robić seks z tatą"

Aleksandra Żebrowska w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat edukacji seksualnej. Przyznała, że zawsze była otwartym rodzicem, jednak zderzenie się z rzeczywistością było niemałym zaskoczeniem. Jeden z synów dopytywał mamę o to, jak często uprawia seks z jego ojcem. Jak wybrnęła?

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski doczekali się trójki wspaniałych synów. Niebawem na świecie pojawi się ich czwarte dziecko. Celebrytka jest już w zaawansowanej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. Żebrowska słynie z tego, że nie ma dla niej tematów trudnych. Głośno mówi o prawdziwym obliczu rodzicielstwa czy opowiada o ciałopozytywności. Teraz porusza ważny temat, jakim jest edukacja seksualna.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek w „Miłość, seks i pandemia": Moje ciało nosi znamiona macierzyństwa

Aleksandra Żebrowska o edukacji seksualnej: Jesteśmy otwartymi ludźmi i rodzicami

Aleksandra Żebrowska wraz z mężem wzięła udział w projekcie Anji Rubik "Sexedpl dla rodziców". Ostatnio w rozmowie z Vivą gwiazda zdradziła, jak traktuje edukację seksualną. Podzieliła się z internautami dość nietypową rozmową, w której jeden z synów chciał koniecznie dowiedzieć się, jak często "robi to" z tatą.

Zawsze wydawało mi się, że oboje z Michałem jesteśmy otwartymi ludźmi i rodzicami, a rozmawiając przy okazji "Sexedpl..." z pedagog i psychoterapeutką Alicją Długołęcką, zrozumiałam, że mimo to brakuje nam przygotowania do tego, jak mądrze i świadomie rozmawiać o dojrzewaniu i seksualności, żebyśmy - ani dzieci, ani my, rodzice - nie przeżywali tego czasu w napięciu i stresie. Kiedyś jeden z naszych chłopców spontanicznie podszedł do mnie i rozczulonym głosem powiedział, że chciał mi podziękować. Za to, że "robiłam seks z tatą", bo on wie, że dzięki temu jest się na świecie 

- wyjaśniła. 

 

Gwiazda przyznała, że choć zawsze miała wrażenie, że jest otwartą osobą i temat seksualności nie jest jej obcy, to zderzenie się z tym tematem w praktyce, było niemałym zaskoczeniem. Szczególnie jeśli w grę wchodzą relacje z dziećmi. Syn dopytywał, jak często jego mama z tatą uprawiają seks. Okazuje się, że po przeczytaniu poradnika Anji Rubik, wszystko stało się jasne i klarowne. 

Z jednej strony miał świadomość, skąd biorą się dzieci, lekcja została odrobiona, a z drugiej myślał, że to było wielkie poświęcenie z mojej strony. I poświęcenie nie dotyczyło porodu, tylko właśnie seksu. Zastanawiałam się, czy to oznacza, że coś z Michałem zawaliliśmy? Ani ja, ani Michał nigdy czegoś takiego nie powiedzieliśmy ani nie daliśmy powodu do tego, żeby nasze dzieci uważały, że cierpimy ze sobą w łóżku (śmiech)

- dodała żona Michała Żebrowskiego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.