Agnieszka Włodarczyk pozuje w bieliźnie z dzieckiem. Fanka: "Taka figura po porodzie?"

Agnieszka Włodarczyk opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje swoją sylwetkę w pełnej okazałości. Internauci byli zachwyceni fotografią i przyznali, że tym razem nie rozczulają się nad małym Milankiem, a podziwiają atrakcyjne ciało po porodzie. - Tym razem patrzę na Ciebie, a nie na maluszka! Ależ to jest ładne zdjęcie! - napisała jedna z matek pod zdjęciem na Instagramie Włodarczyk.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Agnieszka Włodarczyk jest świeżo upieczoną mamą małego Milanka. Aktorka po porodzie zaczęła aktywniej udzielać się na swoich profilach w mediach społecznościowych. Na jej profilu nie znajdziemy stylizowanych zdjęć pociechy, a możemy przeczytać o pierwszych obawach macierzyńskich, nieprzespanych nocach, publicznym karmieniu piersią czy o bezsilności po męczących dziecko kolkach. Kobiety doceniają jej szczerość i naturalność. Tym razem mama małego Milana zdecydowała się na pokazanie dość intymnego zdjęcia.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk zważyła się tydzień po porodzie

Agnieszka Włodarczyk pozuje w bieliźnie, trzymając na rękach Milana

Agnieszka Włodarczyk w najnowszym poście na Instagramie pokazała czarno-białe zdjęcie, na którym pozuje ze swoim synkiem, prezentując smukłą sylwetkę. W opisie czytamy, że zdjęcie zrobione jest na "40 piętrze", czyli w swoim prywatnym mieszkaniu, w którym jest widok na panoramę całego miasta. 

Przy okazji publikacji takich zdjęć większość celebrytek zwraca się do kobiet i porusza temat samoakceptacji. Należy pamiętać, że zmiany w ciele kobiet wyglądają u każdej z nich inaczej, ale równie wyjątkowo. Każde ciało po ciąży jest piękne i atrakcyjne. 

 

Internautka: "Mamuśka, jak ty wyglądasz!"

Obserwatorzy nie mogli wyjść z podziwu i zachwalali atrakcyjną figurę aktorki. Fani przyznali, że tym razem nie patrzą na małego Milana, a podziwiają kształty aktorki w niecodziennej, kobiecej odsłonie, która jest naprawdę bardzo estetyczna.

Mamuśka, jak ty wyglądasz!
Taka figura po porodzie?
Piękno samo w sobie.
Tym razem patrzę na Ciebie, a nie na maluszka! Ależ to jest ładne zdjęcie!
Piękna rzeźba! Gratulacje pani Agnieszko. Ciekawa jestem, czy to treningi, czy samo tak weszło po porodzie.
Szczęśliwa matka

- pisali internauci. Głos zabrały także koleżanki z branży show-biznesu takie jak: Joanna Koroniewska, Marta Glik, a także model: Rafał Maślak. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA