Ma troje dzieci i znów jest w ciąży. Pokazała, jak żyją. "To normalne"

Mama trojga dzieci opublikowała na swoim profilu na TikToku nagranie, które przedstawia panujący w jej domu bałagan. Kobieta chciała tym samym zwrócić uwagę na problem idealizowania rzeczywistości przez instagramowe mamy. Jak podkreśliła, wychowywanie dzieci związane jest z chaosem i nie ma w tym niczego złego.

"Chciałam pokazać wszystkim, jak wygląda mój dom, ponieważ w sieci jest mnóstwo nagrań, które pokazują piękne, czyste i nieskazitelne domy" - wyznała mama trojga w nagraniu i dodała, że jej dom nie mieści się w tej kategorii. Na zdjęciach widzimy, że w każdym pomieszczeniu panuje chaos. Brudne naczynia, rozrzucone ubrania i zabawki. Kobieta podkreśliła, że jej rzeczywistość może być dobrze znana innym mamom. 

Jeśli u was też tak jest, powinnyśmy się zaprzyjaźnić

- zażartowała.

Zobacz wideo "Polski Ład a ciąża. Czy stracę pieniądze?" [Q&A]

Mama pokazała bałagan w mieszkaniu

Użytkowniczka TikToka o nicku tired_mommax3 jest w 17. tygodniu ciąży. W podpisie do nagrania podkreśliła, że nie był to dla niej najłatwiejszy tydzień. Pokazując swój dom, chciała sprawić, że mamy przestaną być stygmatyzowane za to, że nie są idealne. Porządek nie jest w końcu priorytetem, kiedy czas w domu dzieli się na opiekę nad dziećmi i poprawę własnego samopoczucia w ciąży. Wiele użytkowniczek aplikacji okazało kobiecie swoje wsparcie.

Twój dom wygląda tak samo, jak miliony innych domów, szczególnie tych, w których są dzieci

- napisała jedna z nich. Inna dodała, że widać, że bardziej troszczy się o swoje pociechy niż wizerunek, ale nie zabrakło też słów krytyki.

Mama zmieniła imię córkiZmieniła imię dziecka po sześciu tygodniach. "Nie chciałam żałować przez resztę życia"

Samotnie wychowałam czworo dzieci. Mój dom nigdy tak nie wyglądał

- wyznała jedna z obserwatorek, a inna stwierdziła: "To po prostu lenistwo".

Zaszła w ciążę jako 17 latka19-latka ma troje dzieci. Nie rozumie, dlaczego kobiety zwlekają z ciążą do trzydziestki

.

Więcej o: