Ogłosiły ciążę pod koniec roku. Te gwiazdy rodzą w 2021

W 2020 roku przeżyliśmy prawdziwy baby boom. Urodziły między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan czy Anna Lewandowska. Czy w 2021 roku także możemy spodziewać się przyjścia na świat wielu gwiazdorskich dzieci? Wiemy już, że co najmniej kilka polskich celebrytek urodzi w 2021 roku.

Te zagraniczne gwiazdy rodzą w 2021 roku

Wiele gwiazd jeszcze pod koniec 2020 roku ogłosiło, że spodziewają się dziecka. Do tego grona należy między innymi Ashley Tisdale i jej mąż, Christopher French, którzy po ponad sześciu latach małżeństwa ogłosili, że spodziewają się pierwszego potomka.

Kto jeszcze urodzi w 2021 roku? Mamą zostanie między innymi Brittany, żona Kellana Lutza, znanego z sagi "Zmierzch". Partnerka Lutza przyznała, że poroniła, gdy była w ciąży po raz pierwszy. Teraz para jest podekscytowana, aby świętować narodziny swojego dziecka na początku 2021 roku.

Również Mandy Moore niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka z mężem, Taylorem Goldsmithem. Do grona młodych rodziców dołączy też księżniczka Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank.

Nie zapominajmy też o znanej, hollywoodzkiej aktorce Rachel McAdams. Wraz z partnerem Jamie Lindenem spodziewają się drugiego dziecka na początku przyszłego roku. Para ma już dwuletniego syna, który urodził się w kwietniu 2018 roku.

Także Emily Ratajkowski ogłosiła ciążę. Fanów poinformowała o tym, publikując nietypowy filmik w mediach społecznościowych.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Emily Ratajkowski ogłosiła ciążę. Zrobiła to w swoim stylu - całkiem nago

Zobacz wideo Tatiana Okupnik wspomina trudny poród.

Te polskie gwiazdy rodzą w 2021 roku

A co słychać u polskich gwiazd? Czeka nas baby boom także w 2021 roku? Przypomnijmy, że 2020 rok był szczególnie udany pod tym względem.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Babyboom w 2020 roku. 20 celebrytek zostało mamami

W 2021 roku narodzin dziecka wyczekuje między innymi Monika Mrozowska. Aktorka, która sławę zyskała dzięki serialowi "Rodzina zastępcza", spodziewa się czwartego dziecka

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Monika Mrozowska w bikini chwali się ciążowymi krągłościami. "Czuję się tak, jakbym miała eksplodować"

Rozalia Mancewicz, która zdobyła popularność dzięki wyborom Miss Polonia 2010, także niebawem zostanie mamą. Od lat Rozalia jest więc obecna w show-biznesie i robi karierę. Nie zaniedbuje przy tym życia rodzinnego - jest szczęśliwą żoną i mamą 4-letniego Henia.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Rozalia Mancewicz niedawno ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Teraz zdradziła płeć i imię dziecka

Więcej o: