Babyboom w 2020 roku. 20 celebrytek zostało mamami

2020 roku okazał się wyjątkowo trudny. W tym nieciekawych czasach czekamy więc niecierpliwie na każdą dobrą wiadomość. A taką są niewątpliwie narodziny dziecka. W 2020 roku zapanował prawdziwy baby boom wśród polskich gwiazd. Które celebrytki zostały mamami? Nie tylko Małgorzata Rozenek czy Lara Gessler!

Babyboom w 2020 roku. 20 celebrytek przywitało dzieci

Porody i macierzyństwo gwiazd to zawsze temat, który przyciąga uwagę wielu. A jednak w sytuacji, gdy zewsząd dochodziły smutne wieści związane z rozwojem pandemii COVID-19, jeszcze chętniej niż zwykle wypatrywaliśmy nowinek o ciążach celebrytek. Pod tym względem 2020 rok był wyjątkowo łaskawy. Zapanował prawdziwy babyboom w 2020 roku. Aż 20 gwiazd zostało mamami! Kto znalazł się wśród nich?

Babyboom w 2020 roku. Początek roku przywitał wiele dzieci

2020 rok okazał się wyjątkowy dla modelki Pauli Tumali. Na początku stycznia urodziła bowiem bliźniaczki. Anastazja i Nadia mają więc już niespełna rok! Także w pierwszej połowie stycznia na świat przyszło dziecko Weroniki Marczuk. 48-letnia gwiazda urodziła córkę. Bardzo długo starała się o zajście w ciążę.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Weronika Marczuk: zachodziłam w ciąże, ale miałam problemy z ich donoszeniem

14 stycznia przyszła na świat córeczka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Wokalistka i youtuber dali jej na imię Pola. Także w styczniu – dokładnie 30 stycznia – trzecie dziecko urodziła Joanna Moro. Aktorki rodzina powiększyła się o córeczkę, której szczęśliwi rodzice nadali tradycyjne imię. Dziewczyna nazywa się Ewa.

Natomiast Borys Szyc i Justyna Nagłowska-Szyc  zostali rodzicami chłopca. Syn znanej pary otrzymał imię Henryk. Przyszedł na świat w marcu. Również w marcu Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk przywitali na świecie syna. Chłopiec ma na imię Kazimierz.

Babyboom w 2020 roku. Kto urodził wiosną i latem?

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula zostali rodzicami w maju. Ich córka Paulina ma już rodzeństwo. Także w maju urodziła aktorka Katarzyna Glinka. Gwiazda nadała synowi krótkie imię. Chłopiec nazywa się Leo.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta – para, która poznała się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" – zostali rodzicami 26 maja. Rodzice nadali dziecku na imię Franciszek.  

Polska żyła też narodzinami w rodzinie sportowców. Ania i Robert Lewandowscy zostali rodzicami 30 maja. Dziewczynka, która przyszła na świat kilka godzin przed dniem dziecka dostała na imię Laura. A zaledwie 11 dni później – 10 czerwca – dziecko urodziła Małgorzata Rozenek-Majdan. To jej trzecie dziecko i trzeci syn – Henryk. Ojcem chłopca jest oczywiście Radosław Majdan, mąż celebrytki.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak także poznali się w programie Miłość od pierwszego wejrzenia. 7 lipca przyszło na świat ich drugie dziecko. Tym razem dziewczynka, Bianka.  Maja Hyży urodziła natomiast 10 lipca. Dziewczynka otrzymała tradycyjne imię – Antonina.

Do grona szczęśliwych rodziców dołączyli także Michał i Aleksandra Żebrowska. Para trzeci raz została rodzicami. W sierpniu przyszedł na świat Felicjan.

TO TAKŻE CIĘ ZAINTERESUJE: Aleksandra Żebrowska urodziła. Dała dziecku tradycyjne imię

Babyboom w 2020 roku. Wrzesień szczególnym miesiącem

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan tak jak Majdanowie zdecydowali się na imię Henryk! Ich drugie dziecko, uroczy synek, przyszedł na świat we wrześniu.

Wrzesień okazał się wyjątkowym miesiącem. Na świat przyszło wiele dzieci. Mamą została między innymi gwiazda serialu Na sygnale. Monika Mazur urodziła Leonarda.

Maffashion i Sebastian Fabijański również zostali rodzicami we wrześniu. Bastian – bo tak ma na imię ich syn – jest pierwszym dzieckiem gwiazdorskiej pary. Co ciekawe, parze jako jednej z nielicznych w show-biznesie, udało się utrzymać ciążę niemal do końca w tajemnicy.

Babyboom w 2020 roku. Jesienią urodziło się czworo dzieci gwiazd

Lara Gessler i Piotr Szeląg zostali rodzicami już jesienią. Pod koniec października przyszła na świat ich córka Nene.

Babyboobm nie odpuszczał także pod koniec roku. W listopadzie urodziła dziennikarka Ula Hincz. Chłopiec otrzymał imię Robert. Pod koniec miesiąca przyszła na świat także Hania. Dziewczynka jest córką Natalii Klimas.

Tomasz Komenda i Anna Walter doczekali się dziecka, które przyszło na świat 30 listopada. Chłopiec ma na imię Filip.

Zobacz wideo One niedawno urodziły. Które celebrytki ostatnio zostały mamami?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.