Emily Ratajkowski ogłosiła ciążę. Zrobiła to w swoim stylu - całkiem nago

Emily Ratajkowski, jedna z najpiękniejszych współczesnych modelek poinformowała świat, że spodziewa się dziecka. Z tej okazji zamieściła w sieci wspaniały filmik.

Emily Ratajkowski urodziła się w 1991 roku w Londynie, ale ma obywatelstwo amerykańskie. Jej ojciec ma polskie korzenie, stąd polskobrzmiące nazwisko modelki. Emily pierwszy kontrakt z agencją modelek podpisała w wieku 14 lat. Na początku brała udział głównie w kampaniach marek odzieżowych, ale zdecydowanie większą popularność przyniósł jej udział w rozbieranej sesji dla magazynu "Treats!". Później zagrała w teledysku „Blurred Lines” Robina Thicke, gdzie pojawiła się u boku m.in.: Pharrella Williamsa. Emily zagrała także w kilku filmach.

Emily Ratajkowski lubi się rozbierać

Modelka bez oporów bierze udział w sesjach i kampaniach, które wymagają nagości. Nie ma problemu z rozbieraniem się przed obiektywem. Prywatnie tez bardzo chętnie zrzuca ubrania, wystarczy przejrzeć zdjęcia, które publikuje na Instagramie. Od razu widać, że modelka doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej niezwykłej urody i kobiecych - jak na modelkę - kształtów. Chętnie eksponuje kształtne pośladki i pełne piersi. Zdjęcia w skąpych ubraniach i wyuzdanych pozach, to na jej koncie na Instagramie standard. Oddzielną, dość liczną grupę stanowią te w bikini.

Emily Ratajkowski spodziewa się swojego pierwszego dziecka.Emily Ratajkowski spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Instagram/emrata

Emily Ratajkowski poinformowała fanów, że jest w ciąży

Najpierw była sesja dla magazynu "Vogue". Potem modelka zrobiła to w swoim stylu - nago. Emily udostępniła na swoim koncie na Instagramie kilkuminutowy, zmysłowy filmik, na którym prezentuje ciążowy brzuszek i intymne chwile z mężem - Sebastianem Bearem McClardem, aktorem i producentem. Na kilku ujęciach można zobaczyć modelkę całkiem nagą. W filmie gwiazda zwraca się bezpośrednio do swojego nienarodzonego jeszcze dziecka, opowiada o oczekiwaniu na narodziny, ciekawości, niecierpliwości przyszłej matki. Z czułością odnosi się do typowych ciążowych dolegliwości. Para nie zdradza płci dziecka, nie wiadomo też, w którym tygodniu ciąży jest modelka.  

 
Zobacz wideo Czy różyczka w czasie ciąży jest niebezpieczna?
Więcej o: