Aleksandra Żebrowska urodziła. Dała dziecku tradycyjne imię

Jak donosi informator portalu Pudelek.pl Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski zostali rodzicami.

Aleksandra Żebrowska urodziła syna 

Jak donosi informator portalu Pudelek.pl Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski po raz trzeci zostali rodzicami. Ola urodziła syna. Przez całą ciążę, wstawiała wiele zdjęć na swój Instagram, na których pokazywała, jak przebiega jej stan. Teraz doczekaliśmy się maleństwa. "Chłopiec jest zdrowy" - przekazało źródło portalu.

Media donoszą, że rodzice dali dziecku na imię Felicjan. Podczas kampanii prezydenckiej Michał Żebrowski żartował, że może da dziecku na imię Rafał. Imię, które wybrali rodzice to Feliks. 

 

Aleksandra Żebrowska szczerze o macierzyństwie

Aleksandra Żebrowska to żona aktora Michała Żebrowskiego. Małżeństwo ma dwójkę dzieci - dziesięcioletniego Franciszka i siedmioletniego Henryka. Para pobrała się w 2009 roku. W rozmowie z portalem "Baby by Ann" wyznała, że ma obawy w związku z trzecią ciążą.

Minęło już sześć lat od narodzin Henia. Wiele się od tamtego czasu zmieniło, chyba nawet bez pandemii odczuwałabym kolejną ciążę jako nie lada wyzwanie

Celebrytka wyjaśniła, że głównym źródłem niepokoju była dla niej myśl, że po porodzie przez jakiś czas mogłaby nie mieć kontaktu z dzieckiem (po ogłoszeniu pandemii koronawirusa wielu noworodków było odizolowanych od mam po przyjściu na świat. Zobacz: Pierwszy poród pacjentki z koronawirusem w Polsce. Rodzice Klary zobaczyli ją dopiero miesiąc po porodzie). Od jakiegoś czasu obostrzenia są stopniowo znoszone. Wracają m.in. porody rodzinne. To uspokoiło Olę Żebrowską. "Teraz już wiem, że najprawdopodobniej będę mogła rodzić z mężem i że nie zostanę rozdzielona z dzieckiem zaraz po porodzie, co jest dla mnie bardzo ważne" - dodała świeżo upieczona mama.

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną
Więcej o:
Copyright © Agora SA