Chrissy Teigen dzieli się przezabawnym fragmentem rodzinnej sesji zdjęciowej. "W końcu to się stało"

Chrissy Teigen jest mamą dwójki dzieci. Ostatnio zabrała swojego syna Milesa na profesjonalną sesję zdjęciową. Okazuje się, że chłopiec miał problemy z koncentracją i wykonywał dość zabawne pozy. Przyszedł też moment, w którym zaskoczył wszystkich.

Chrissy Teigen i John Legend są rodzicami dwójki dzieci: córki Luny i syna Milesa. W sierpniu ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka. Niestety już we wrześniu 35-latka trafiła do szpitala i oznajmiła fanom, że jej stan znacznie się pogorszył. 1 października przekazała traumatyczną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych i wyznała, że poroniła. - Jesteśmy zszokowani i odczuwamy głęboki ból, o którym tylko słyszysz, taki ból, którego nigdy wcześniej nie czuliśmy. Nigdy nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo worków z transfuzjami krwi. To po prostu nie wystarczyło - napisała wówczas w mediach. Teraz powoli nabiera siły i wraca do normalności. 

Chrissy pokazała urocze zdjęcie synka z profesjonalnej sesji

35-latka udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie swojego 2-letniego synka Milesa. Przy okazji wyznała, że uczestniczyli w rodzinnej sesji zdjęciowej. Jak się okazuje, chłopiec miał problemy z koncentracją i wykonywał zabawne pozy. Na zdjęciach ma skwaszone miny i jest wyraźnie niezadowolony. 2-latek przyjął także dość nietypową pozę, bowiem zaczął się czołgać. Chrissy stwierdziła, że spodziewała się po nim takiego zachowania.

Sesja rodzina zrealizowana właściwie tak, jak myślałam

- dodała modelka.

Miles zaskoczył internautów

Zaraz później modelka podzieliła się z fanami jeszcze jedną fotografią z udziałem Milesa. Tym razem chłopiec wyraźnie zaskoczył fanów. Okazało się, że 2-latek przekonał się do profesjonalnych zdjęć i postanowił przybrać odważne pozy. Niestety młodzieniec zapozował do zdjęcia w telefonie komórkowym. 

W końcu to się stało, lecz niestety na moim telefonie

- napisała modelka.

Bezcenne zdjęcie.
Ten mały facet ma lepszy styl, niż ja!
Dlatego potrzebujemy w naszych telefonach wysokiej jakości aparatów

- pisali obserwatorzy. 

W dzisiejszych czasach rodzinne sesje są bardzo modne. Niestety, bardzo ciężko jest przełamać skrępowanie dziecka i sprawić, aby sesja była świetną zabawą. Sytuacja Chrissy pokazuje, że zdjęcia są stresujące nie tylko dla dzieci, ale i także dla rodziców, którzy za wszelką cenę starają się, aby maluchy wyglądały uroczo na pięknych fotografiach. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Chrissy Teigen pokazała ciążowy brzuszek
Więcej o: