Jak dziś wyglądają dzieci Michała Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski przechodził przez burzliwe związki. Jest szczęśliwym tatą czwórki dzieci - Xaviera, Fabienne, Etiennette i Vivienne. Sprawdzamy, jak wyglądają dzieci i co się z nimi dzieje.

Michał Wiśniewski to popularny polski wokalista i autor tekstów. Ma 47 lat. Sławę przyniosły mu występy w zespole "Ich Troje". Dwukrotnie reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji - w 2003 roku i 2006 roku. Jako jeden z pierwszych celebrytów miał własny program reality-show "Jestem jaki jestem". Program ukazywał życie jego rodziny. 

 

Michał Wiśniewski ma czwórkę dzieci z dwiema żonami - "Mandaryną" i Anną Świątczak

W 2002 roku, kiedy kariera Michała Wiśniewskiego nabierała tempa, a w każdym polskim domu była płyta wokalisty zespołu "Ich Troje" wziął ślub z "Mandaryną", czyli Martą Mandrykiewicz. Wówczas była ona tancerką zespołu. Ślub wzięli na biegunie północnym w temperaturze bliskiej -20 stopni. Jeszcze w tamtym roku przyszedł na świat ich syn Xavier, zaś rok później córka Fabienne. Małżeństwo zaczęło ze sobą konkurować, a Michał Wiśniewski wpadł w nałóg alkoholowy. W 2006 roku para rozwiodła się. Michał Wiśniewski w 2006 roku związał się z Anną Świątczak, która była wokalistką "Ich Troje". Przysięgali sobie miłość i wierność, lecz jak się okazało tylko na 5 lat. W 2006 roku przyszła na świat ich córeczka Etiennette, a dwa lata później córka Vivienne. Ich związek nie potrwał długo. Zakończył się w 2011 roku. 

 

1. 17-letni Xavier Wiśniewski 

Xavier Wiśniewski 24 czerwca kończy 18 lat! To pierwsze dziecko Michała Wiśniewskiego, które wkracza w dorosły świat. Widzowie z pewnością pamiętają małego Xaviera z show "Jestem, jaki jestem", który kiedyś emitowany był na antenie TVN. Teraz jest uczniem jednego z warszawskich liceów. Jak się okazało poszedł w ślady mamy, bowiem jego pasją jest taniec. Niedawno pochwalił się pierwszym układem choreograficznym, który sam stworzył. Jeszcze ostatnio mówił, że marzy o karierze dziennikarza. Media donoszą, że dostał pracę u ojca i jest jego prawą ręką. Aktualnie chętnie udziela się w mediach społecznościowych. 

 
 

2. 16-letnia Fabienne Wiśniewska 

Rok młodsza Fabienne Marta jest drugim dzieckiem Michała Wiśniewskiego ze związku z Martą Wiśniewską. 16-latka ponad rok temu udzieliła wywiadu w "Dzień Dobry TVN", gdzie mówiła, że nie sprecyzowała planów na przyszłość. Mimo, że nastolatka niechętnie publikuje zdjęcia na Instagramie to ostatnio wstawiła fotografię z chłopakiem. Jej marzeniem jest założenie własnego studia tatuażu. 

 
 

3. 13-letnia Etiennetta Anna

Z kolei o dzieciach Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak wiemy niewiele. Jest mało fotografii w sieci, a sława wokalisty nieco zwolniła tempa, przez co dzieci Michała z drugiego małżeństwa mają więcej prywatności. Jego córka Etiennette Annę przyszła na świat 17 września 2006. Raz na jakiś czas mężczyzna publikuje wpisy ze zdjęciami 13-letniej dziewczynki. Jest bardzo podoba do taty. Ostatnio w mediach krążyło zdjęcie dziewczynki, gdzie przeszła metamorfozę. Z brunetki stała się blondynką. Tuż obok czuwał dumny tata, który który wrzucił zdjęcie z salonu fryzjerskiego. Sam zabieg wykonał znany stylista - Kajetan Góra. 

 

4. 12-letnia Vivienne Vienna

O najmłodszej córce Vivienne Vienna słychać najmniej. Dziewczynka odziedziczyła talent po swoich rodzicach. Wiśniewski często wrzuca kawałki, które śpiewa Vivienne. Samodzielnie wykonała piosenkę - "Deszczyk", a słowa i muzykę do utwory stworzył Igor Jaszczuk, który wcześniej komponował dla Justyny Steczkowskiej czy Michała Wiśniewskiego. Kto wie, może w przyszłości będzie gwiazdą estrady? Start już ma zapewniony.

Przeczytaj także: Michał Wiśniewski pokazał wideo z synem. "Nie bij tato, już nie chcę". Fani zdezorientowani. Chodzi o przemoc domową

 
 
Więcej o: