Magda Gessler zostanie drugi raz babcią? Jej syn, Tadeusz Müller mówi o adopcji

Córka Magdy Gessler ostatnio oznajmiła, że spodziewa się dziecka. Teraz jej syn, Tadeusz Müller myśli o powiększeniu rodziny. Czy Magda Gessler zostanie podwójną babcią? Baby-boom w show-biznesie trwa na dobre!

Magda Gessler zostanie babcią! Ta informacja zdominowała media i nie schodziła z pierwszych stron gazet. Nic dziwnego, bowiem restauratorka jest jedną z najbardziej zauważalnych osobowości w polskim show-biznesie. Jej córka, Lara Gessler spodziewa się dziecka. Jak się okazało o powiększeniu rodziny myśli także jej syn – Tadeusz Müller. Czy jest szansa na to, aby syn Magdy Gessler został ojcem, a ona podwójną babcią?

 

Magda Gessler będzie podwójną babcią?

Syn Magdy Gessler Tadeusz Müller już od 12 lat jest w szczęśliwym związku ze swoją partnerką, Blanką. Mężczyzna przyznał, że odkąd jego siostra jest w ciąży, sam intensywnie myśli o tym, aby powiększyć rodzinę i w końcu zostać ojcem. Nic dziwnego, bowiem ma już 37 lat. W rozmowie z Faktem przyznał, że dzięki siostrze Larze Gessler myśli o powiększeniu rodziny:

Muszę przyznać, że ciąża Lary trochę mnie zainspirowała, żebym i ja już został tatą. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość
Zobacz wideo Magda Gessler w Kole Plotka! [Teaser]

Pokusił się nawet o bardzo poważne wyznanie. Mężczyzna śmiało przyznał, że nie ma przeciwwskazań, aby to jego partnerka zaszła w ciążę, lecz myśli także o adopcji, co jest wzruszającym gestem:

Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko. Ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością

Para nie jest małżeństwem, a kiedy w rozmowie z Plejadą zostali zapytani o plany na przyszłość syn Magdy Gessler odpowiedział:

Myślę, że ślub jest czymś naturalnym, jeśli dwoje ludzi się kocha. Tylko trzeba mieć czas i wolną głowę, żeby go zorganizować. Na razie ciągle gdzieś biegniemy

Jeśli para rzeczywiście zdecyduje się na adopcję to będzie piękny gest. Sama adopcja wydaje się prostym procesem. Niestety nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze przejść przez długą drogę ze stosem dokumentów. Życzymy im zatem dużo wytrwałości. 

 

Lara Gessler jest w ciąży

Lara Gessler to córka Magdy Gessler, która spodziewa się dziecka. W ostatnim czasie kobieta wychodzi z cienia swojej znanej matki i sama stawia poważniejsze kroki w polskim show-biznesie. W mediach znana jest już jako pełnoprawna celebrytka. Co za tym idzie? Jej prywatne życie budzi ogromne zainteresowanie. W mediach drżało od informacji, że zostanie matką, a Magda Gessler w końcu zostanie babcią i powita na świecie swojego pierwszego wnuka. O stanie błogosławionym poinformowała w poście zamieszczonym na Instagramie, które krótko podpisała: 

Wiosna
 

Magda Gessler nie kryła wzruszenia

Magda Gessler jako przyszła babcia nie kryje wzruszenia. Nic dziwnego, bowiem przyjście na świat pierwszego wnuka może wywołać ogromne emocje w rodzinie. Opublikowała uroczą wiadomość skierowaną do swojej córki:

Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni godziny… Patrzę na Ciebie… Laro.. od pierwszych sekund.. Kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam.. Dałaś mi spokój i ukojenie… Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację o jakiej może zamarzyć matka…
Dziś patrzę na mój ogród pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty! Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce, serce matki jest przepełnione dumą i wzruszeniem... Przed Tobą najpiękniejsza podróż, a ja jestem obok.
W dzisiejszym chaosie powstało życie! Obudziło się z miłości! Wszystko kwitnie… Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów! Życie ponad wszystkim! Kocham Cię Lara, moja mała, dorosła córeczko Mama, wreszcie Babcia. Tak na to czekałam…

Przeczytaj także: Magda Gessler będzie babcią. Lara Gessler pozuje już ze sporym brzuchem. "Tak na to czekałam..."

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA