Rossmann. Promocja -55 procent na jesień trwa. Co opłaca się kupić? Nasze typy

Rossmann 16 września wystartował z atrakcyjną promocją na kosmetyki do makijażu. Rabaty mogą przyprawić o zawrót głowy, dlatego prezentujemy wam nasze typy zakupowe.

Rossmann właśnie wprowadził do swoich sklepów długo oczekiwaną promocję, tzw. -55 procent na kolorówkę. "Tak zwane", bo w tym roku nie ma stałego rabatu na kosmetyki do makijażu, lecz obniżki wahają się od 40 do aż 70 procent. Co naszym zdaniem warto kupić?

Rossmann. Promocja -55 procent. Nasze typy

Promocja w Rossmannie trwa do 30 września, jest więc jeszcze trochę czasu na zrobienie idealnej listy zakupowej. Radzimy jednak nie zwlekać, bo niektóre produkty szybko mogą zostać wyprzedane. Poniżej znajdziecie nasze podpowiedzi dotyczące tego, co warto włożyć do drogeryjnego koszyka.

W nowej niższej cenie kupimy w Rossmannie podkład Revlon PhotoReady, Insta-Filter. Zamiast 69,99 zł kosztuje 38,49 zł.

Podkład Photo Ready RevlonPodkład Photo Ready Revlon Mat. prasowe/Rossmann

Z 84,99 zł na 41,99 zł został przeceniony rozświetlacz mineralny marki SinSkin w odcieniu nr 040 Sparkliness. Klientki Rossmanna dają mu pięć na pięć gwiazdek.

Ten odcień świetnie wygląda także na powiekach oraz przy dolnej linii rzęs. Namawiam do eksperymentów, SINSKIN nam to ułatwia niebanalnymi odcieniami, bo przecież makijaż nie kończy się na złotych rozświetlaczach

- pisze jedna z klientek na stronie drogerii.

Rozświetlacz mineralny SinSkinRozświetlacz mineralny SinSkin Mat. promocyjne Rossmann

W bardzo atrakcyjnej cenie dostaniemy w Rossmannie niezwykle popularny tusz do rzęs Max Factor Masterpiece Max. Zamiast 56,49 zł wydamy na niego 30,99 zł.

Tusz Maxfactor z ROssmannaTusz Maxfactor z ROssmanna Mat. promocyjne Rossmann

W świetnej cenie kupimy też w Rossmannie paletkę do brwi uznanej marki Pupa. Zamiast 81,99 zł zapłacimy 40,99 zł.

Paletka do brwi Pupa z RossmannaPaletka do brwi Pupa z Rossmanna Mat. prasowe/Rossmann

Czerwone usta nie wychodzą z mody, dlatego warto zainwestować w dobry produkt. Na szczęście dzięki promocji w Rossmannie nie będzie to bardzo duży wydatek. Za szminkę Rouge Velvet marki Bourjois zapłacimy 23,49 zł zamiast 58,99 zł.

Bourjois, Rouge VelvetBourjois, Rouge Velvet Mat. prasowe/ Rossmann

W Rossmannie podczas jesiennej promocji warto zaopatrzyć się w produkty uznanej, ale zwykle dość drogiej firmy - Sally Hansen. Po obniżce za lakiery pielęgnujące paznokcie zapłacimy 19,99 zł zamiast 33,99 zł.

Sally Hansen Color TherapySally Hansen Color Therapy Mat. promocyjne/Rossmann

Nie wszyscy wiedzą, ale promocją -55 procent na kolorówkę w Rossmannie objęte są także przybory do makijażu. W korzystnej cenie kupimy więc na przykład gąbeczkę do makijażu Eveline (zamiast 18,99 zł - 12,29 zł) czy bibułki matujące Wibo (zamiast 7,29 zł kosztują 3,99 zł).

A czy wy wybraliście się już na kosmetyczne łowy do Rossmanna? Czekamy w komentarzach na wasze wyprzedażowe typy.

Jak dobrze spakować kupione na promocji w Rossmannie kosmetyki? Zobacz na naszym wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA