Najlepsze aplikacje mobilne dla rodziców [NASZE TYPY]

Pomogą zaplanować zakupy, przypomną o wizycie lekarskiej, pozwolą pochwalić się zdjęciami i pracami plastycznymi dziecka, podpowiedzą, co zrobić na obiad i skontrolują wagę ciążową. Aplikacje mobilne - przyjaźń na miarę naszych czasów! Wybraliśmy dla was 7 najciekawszych.
Aplikacja Moje Dziecko z eDziecko.pl Aplikacja Moje Dziecko z eDziecko.pl Łukasz Kmieć

Moje dziecko z eDziecko.pl

 

Rodzice świadomi, więc spokojni
Ta idea przyświeca aplikacji Moje Dziecko (eDziecko.pl). Chcemy wspierać rodziców w opiece nad niemowlakiem. Pierwszy rok życia dziecka to czas pełen wzruszeń, radości, ale także niepokojów. Chcemy, żebyście przez te pierwsze 12 miesięcy głównie cieszyli się rodzicielstwem, bo rzetelną i praktyczną wiedzę o niemowlaku macie pod ręką!
Rodzice malutkich dzieci bywają zagubieni z powodu natłoku informacji i porad dot. rodzicielstwa, dlatego zależało nam, żeby aplikacja Moje Dziecko dawała im wsparcie oraz praktyczną i rzetelną wiedzę. Opiekunem merytorycznym aplikacji Moje dziecko jest pediatra i mama dwójki dzieci, Ewa Miśko-Wąsowska.
Aplikacja została podzielona na wygodne w użyciu moduły: Rozwój, Dieta, Pielęgnacja oraz wzbogacona o funkcjonalność Siatki centylowe.

 

Rodzice świadomi, więc spokojni. Ta idea przyświeca aplikacji Moje Dziecko. Chcemy wspierać rodziców w opiece nad niemowlakiem. Pierwszy rok życia dziecka to czas pełen wzruszeń, radości, ale także niepokojów. Chcemy, żebyście przez te pierwsze 12 miesięcy głównie cieszyli się rodzicielstwem, bo rzetelną i praktyczną wiedzę o niemowlaku macie pod ręką!

Rodzice malutkich dzieci bywają zagubieni z powodu natłoku informacji i porad dot. rodzicielstwa, dlatego zależało nam, żeby aplikacja Moje Dziecko dawała im wsparcie oraz praktyczną i rzetelną wiedzę. Opiekunem merytorycznym aplikacji Moje dziecko jest pediatra i mama dwójki dzieci, Ewa Miśko-Wąsowska.Aplikacja została podzielona na wygodne w użyciu moduły: Rozwój, Dieta, Pielęgnacja oraz wzbogacona o funkcjonalność Siatki centylowe.

Aplikacja Moje Dziecko z eDziecko.pl dla rodziców niemowląt. Pobierz za darmo

torba kangura torba kangura fot. itunes.com.pl

Torba Kangura

Aplikacja dla aktywnych rodziców: podaj wiek dziecka i sprecyzuj, na co macie ochotę, a aplikacja pokaże wam, jakie miejsca w waszej okolicy spełniają te kryteria. Oprócz kawiarni dla rodzin i miejsc zabaw - zarówno tych na złą pogodę, jak i tych na powietrzu, znajdziecie tu spis aptek, lekarzy-pediatrów i listę szpitali. Przydaje się.

Bezpłatna. iPhone i Android.

Moja ciąża z eDziecko.pl Moja ciąża z eDziecko.pl fot. Łukasz Kmieć

Moja ciąża z eDziecko.pl

Stworzona przez nas aplikacja jest świetnym narzędziem dla przyszłych mam. Powstała pod czujnym okiem dr. Grzegorza Południewskiego, ginekologa-położnika. Z tej aplikacji dowiesz się nie tylko, na jakim etapie rozwoju znajduje się twoje dziecko, ale obejrzysz też ciekawe filmy i sprawdzisz, czy prawidłowo przybierasz na wadze. Oprócz praktycznych porad, filmów i zdjęć pokazujących rozwój dziecka w łonie matki oraz terminarza wizyt lekarskich, kalkulatora wagi, kalkulatora tygodni ciąży, w naszej aplikacji znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

Przyjazna i intuicyjna w obsłudze, okaże się niezastąpioną towarzyszką ciąży!

Bezpłatna, Android.

 

Aplikacja Moja Ciąża z eDziecko.pl

Baby Monitor & Alarm Baby Monitor & Alarm fot. itunes.apple.com

Baby Monitor & Alarm

To jedna z ulubionych aplikacji dla rodziców: zastępuje elektroniczną nianię. Wystarczy ją zainstalować w telefonie i zostawić go w sypialni dziecka. Jeśli maluch się obudzi, telefon zadzwoni na podany przez ciebie numer. Aplikacja pozwala na nagranie głosu rodzica, może włączyć płaczącemu dziecku kołysankę lub np. nagranie szumu suszarki do włosów, a wiadomo, jak bardzo niemowlęta lubią takie dźwięki!

iPhone i Android, cena: ok. 15 zł

Aplikacja Moja Ciąża z eDziecko.pl

Total Baby Total Baby fot. andesigned.net

Total Baby

To idealna aplikacja dla rodziców, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą albo czują się nieco zagubieni w nowej rzeczywistości i potrzebują jej uporządkowania. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana przez rodziców i dziennikarzy, ta aplikacja pozwala monitorować czasy drzemki, zmiany pieluszki, karmień, kąpieli itd. Pomaga rozpracować cykl dnia dziecka, co szczególnie w pierwszych tygodniach jest bezcenne.

iPhone, cena: $4,99

Qwiki Qwiki fot. itunes.apple.com

Qwiki

Powszechnie wiadomo, że rodzice mają słabość do fotografowania swoich dzieci (i trudno im się dziwić!). Ta aplikacja na iPhone'a wykorzystuje nasze zdjęcia i pliki wideo i przerabia je na ładne filmy - łącznie z podkładem muzycznym! Filmiki można przesyłać wybranym odbiorcom za pomocą mediów społecznościowych lub poczty elektronicznej. Dla entuzjastów zdjęć i ich udostępniania.

iPhone, bezpłatna.

White Noise Baby White Noise Baby fot. itunes.apple.com

White Noise Baby

Ta aplikacja ma wielu fanów wśród rodziców niemowląt. Zawiera 15 nagrań dźwięków, które działają uspokajająco na dzieci, m.in. zapis szumu silnika samochodowego, klimatyzacji, suszarki, odkurzacza, dźwięku grzechotki, kapiącej wody itd. W naszej ocenie: nieodzowna aplikacja dla każdego rodzica niemowlęcia!

iPhone i Android.

Aplikacja Moja Ciąża z eDziecko.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA